HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Ali Darıcının Ziyaretleri Ses Getirdi.

 

İYİ Parti tekirdağ İl başkanlığına aday olan Ali Darıcı´nın İlçe ziyaretleri ses getirdi.

2018-2022 yıllarında 2 dönem üst üs

corlu 26.12.2022 07:32:22    (750) Okunma

İYİ Parti tekirdağ İl başkanlığına aday olan Ali Darıcı´nın İlçe ziyaretleri ses getirdi.

2018-2022 yıllarında 2 dönem üst üste Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı yapan Ali Darıcı, teşkilatların istek ve talepleri üzerine İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini üstlendi. İlçe başkanları, yönetimleri, delegeler ve partililer ile bir araya gelmek için bir takım ziyaretler gerçekleştirmeye başlayan Darıcı, çalışmalarına hızlı başladı.

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ
11 ilçe teşkilatının gücünü ve birikimini İYİler hareketi ile sandıktan zirveye taşımak için yola çıkan Darıcı, ilk ziyaretini Çerkezköy’e yaptı. İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, delegeler ve partililer tarafından heyecanla karşılanan Ali Darıcı’ya biz hazırız #AzKaldı mesajları verildi. Partili ve delegelerin fikir birliğinde içinde oluşturdukları yol haritasıyla İYİlere seslenen İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Darıcı, “Bizleri ağırlayan Çerkezköy İlçe Başkanımız Sn Yasemin Altın Erseçkin ve yönetimine, üyelerimize ve delegelerimize misavirperverlikleri için teşekkür ederim. Evet haklısınız #AzKaldı #MilletBiziÇağırıyor” birlikte kazanacağız dedi.

BİRLİKTE OLALIM TÜRKİYE KAZANSIN
İlçe ziyaretlerinden 2’cisini Malkara ve Şarköy’e yapıldı. Darıcı’nın Malkara ziyareti İlçe Başkanı Nevzat Ulu, yönetimi, delege ve partililerin yoğun ilgisine sebep olurken delegelerin ve partililerin ‘başkan adayı Ali Darıcı’yı yakından tanıma şansımız oldu’ demesi dikkat çekti. Karşılıklı yapılan fikir alışverişlerinin ardından Darıcı; “Biz birlikte büyük bir aileyiz. İYİ Parti’yi daha kuruluş yıllarında engellemek isteyenler bugün sükutu hayala uğradı. Birinci parti olma hedefine doğru hızla ilerlerken küçük olsun benim olsun değil, birlikte olalım Türkiye kazansın. Malkara İlçe Başkanımız Sn Nevzat Ulu ve yönetimine, üyelerimize ve delegelerimize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
#MİLLETBİZİÇAĞIRIYOR
İYİ Parti Malkara Teşkilatına yapılan ziyaret sonrası, İl Başkan Adayı ve İl yönetim Kurulunu tanıtım toplantısı için Şarköy İlçesine geçen Ali Darıcı’yı, İYİ Parti Şarköy İlçe Başkanı Yıldıray Çakar yönetimi ile birlikte delegeler ve partililer tarafından heyecanla karşılandı. İlçe Başkanı Yıldıray Çakar, ilçe yönetimi ve delegeler ile kurulan sıkı bağların ardından söz alan Darıcı; “Görev verilmesi halinde 7 Ocak 2023 cumartesi günü yapılacak olan Tekirdağ İyi Parti il kongresi’nden hemen sonra Türkiye’de ve Tekirdağ’da birinci parti olmak için gecemizi gündüzümüze katarak el ele çalışacağız. 2 dönem üst üste yaptığım ilçe başkanlığı görevimdeki bilgi ve birikimimi sizin de desteğini alarak başaracağımızdan hiç şüphem yok. Sahada yaptığımız çalışmaların karşılığını sandıklardan alacağımızı, milletvekili sayısında rekorlar kıracağımızı hepimiz biliyoruz, Türkiye biliyor, çünkü #MilletBiziÇağırıyor” dedi.
corlu 26.12.2022    (750) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  TÜRSAB Trakyadan KOSOVA Ziyareti 07.03
  İYİ Parti den Basına Destek Çağrısı 20.02
  Ergünkent İnşaat’tan Açıklama 28.01
  TGF Genel Başkanına Kınama 23.01
  Başarılı Gazeteciler Ödüllendirildi 16.01
  Bursluluk Sınavına Rekor Katılım 16.01
  Nisan Ayında 41 Yaşındayız 16.01
  Reyap Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz 16.01
  1. Hamsi Festivali Coşkusu 16.01
  Ali Darıcı nın Ankara Çıkartması 27.12
  Ali Darıcının Ziyaretleri Ses Getirdi. 26.12
  TED KOlejinden Geleceğe Nefes Katan Proje 23.12
  Vekil Mustafa Yel Müjdeyi Verdi 23.12
  İkinci Kez Çorlunun Gururu Oldu 23.12
  Meydanlar Işık ve Figürlerle Süslendi 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası