HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Ali Darıcı nın Ankara Çıkartması

 İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Adayı Ali Darıcı, peş peşe düzenlediği ilçe ziyaretleri devam ederken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ankara’da

corlu 27.12.2022 22:13:49    (1290) Okunma

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Adayı Ali Darıcı, peş peşe düzenlediği ilçe ziyaretleri devam ederken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ankara’da düzenlediği “BÜYÜK KADIN BULUŞMASI”nda yönetim kadroları ve partili kadınlarla birlikte yerini almayı ihmal etmedi.

“BÜYÜK KADIN BULUŞMASI”na yönetim kadrolarını İYİ Parti’liler ve partili kadınları götürmek, yolculuk boyunca ihtiyaçlara cevap verme işini kendi imkanlarınla tahsis eden Ali Darıcı, 11 ilçe başkanının da yer aldığı etkinlikte il başkanı adayı olarak partililere; “İl başkanı dediğin böyle olur. Tek parça, birlikte hareket etmek işte budur” dedirtti.

AKŞENER: 21. YÜZYILDA TARİH YAZACAK KADINLARA SELAM OLSUN
Kadının Türkiye’deki yerinin önemine dikkatlerin çekildiği iktidara yürüyüş adımlarını netleştiren “BÜYÜK KADIN BULUŞMASI”nda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; “Bugün 21. Yüzyılda tarih yazacak kadınlara selam olsun… kadınları sadece 8 Mart’ta hatırlayarak geriye kalan 364 günde yok sayanlara inat her an, her dakika, her saat, her gün kadınların var olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Burada, şu anda hep birlikte olduğumuz gibi göstermeye ve bazılarının sinirini bozmaya devam edeceğiz…” ifadelerini kullanarak kadınların gönlüne bir kez daha girdi.

DARICI, PARTİNİN İLERİ GELENLERİ İLE BULUŞTU
Mitinge dönüşen etkinliğin ardından Ankara’da partinin ileri gelenleri ile bir araya gelen Darıcı, genel siyaset hakkında görüş alışverişi yaparak ‘Tekirdağ’da İYİ Parti’nin 11 ilçe teşkilatı ile birlikte gösterdikleri yoğun çabalarla birinci parti olma hedefine doğru hızla ilerlediklerinin bilgisini verdi’. Partinin ileri gelenleri ile yapılan görüşmelerden sonra kendi sosyal medya hesabından yaptığı görüşmeleri resimleyerek paylaşan il başkanı adayı Ali Darıcı:

“Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkanımız Sn Tolga Akalın’a ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanımız Sn Metin Ergun’a, Siyasi İşlerden Sorumlu Bakanımız Sn Koray Aydın’a, İYİ Parti Genel Sekreteri Sn Uğur Poyraz’a, İYİ Parti Mali İşlerden Sorumlu Başkanımız Sakarya Milletvekilimiz Ümit Dikbayır’a, Genel Başkan Başdanışmanı Ömer Karakaş’a, STK lardan Sorumlu Başkan Burak Akburak’a, Denizli Milletvekili Yasin öztürk’e misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Tekirdağlı hemşehrilerimize ve teşkilatlarımıza selamlarını iletiyorum” dedi

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Adayı Ali Darıcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım partili ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Ankara’da yapılan “BÜYÜK KADIN BULUŞMASI”na gitmeden Darıcı’nın yaptığı; “TEKİRDAĞ HAZIR. Yola Çıktık...
25 Aralık Pazar günü BÜYÜK KADIN BULUŞMASINDA Genel Başkanımızla birlikte olacağız...
Hazırlan TÜRKİYEM
Cesur Kadınlar geliyor...
Ülkeme #kadıneli değecek #Azkaldi”

corlu 27.12.2022    (1290) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  TÜRSAB Trakyadan KOSOVA Ziyareti 07.03
  İYİ Parti den Basına Destek Çağrısı 20.02
  Ergünkent İnşaat’tan Açıklama 28.01
  TGF Genel Başkanına Kınama 23.01
  Başarılı Gazeteciler Ödüllendirildi 16.01
  Bursluluk Sınavına Rekor Katılım 16.01
  Nisan Ayında 41 Yaşındayız 16.01
  Reyap Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz 16.01
  1. Hamsi Festivali Coşkusu 16.01
  Ali Darıcı nın Ankara Çıkartması 27.12
  Ali Darıcının Ziyaretleri Ses Getirdi. 26.12
  TED KOlejinden Geleceğe Nefes Katan Proje 23.12
  Vekil Mustafa Yel Müjdeyi Verdi 23.12
  İkinci Kez Çorlunun Gururu Oldu 23.12
  Meydanlar Işık ve Figürlerle Süslendi 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası