Perilerimizden Ziyaret

(09.06.2021)         


ÇERKEZKÖY’ÜN PERİLERİNDEN ZİYARET

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’ni başarı ile tamamlayarak Kadınlar Basketbol 1. Ligi için play-off elemelerinden alnının akıyla çıkan ve Kadınlar Basketbol 1. Ligi´ne Yükselme Final maçlarına katılmaya hak kazanan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.


Ankara’da 7-12 Haziran tarihleri arasında oynanacak olan Kadınlar Basketbol 1. Ligi´ne Yükselme Final maçlarına katılmaya hak kazanan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız, takımlarına verdikleri desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ettiler ve Ankara’da oynanacak 1. Lige yükselme maçlarına davet ettiler.


TEMELLERİNİ 2015 YILINDA ATTIK

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın başarıları ile gurur duyduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu takımımızın temelini 2015 yılında amatör bir ruh ile atmıştık. Çerkezköy’de yaşayan, büyüyen gençlerimizi salon sporlarına teşvik etmek, zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek maksadıyla çıktığımız bu yolda bugün Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın başarıları, bizleri son derece mutlu etti. İnşallah Ankara’daki final maçlarında da takımımız başarı ile mücadele ederek, Kadınlar basketbol 1. Ligi’ne yükselecektir. Buna yürekten inanıyorum” dedi.


GELECEK YIL TRİBÜNLERDE OLACAĞIZ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın oyuncularını ve teknik heyetini başarılarından dolayı tebrik eden ve 1. Lige Yükselme müsabakalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Geçtiğimiz yıl pandemi nedeni ile sıkıntılı bir süreç yaşadınız. Maçlarımızı seyircisiz oynamak zorunda kaldık. Ama gelecek sezon inşallah kendi sahamızda seyircimiz ile birlikte takımımızı tribünden destekleyeceğiz. İnşallah Ankara’daki 1. Lige Yükselme müsabakalarında takımımız başarılı olarak 1. Lige çıkar ve 2021-2022 sezonunu 1. Lig’de geçiririz” ifadelerini kullandı.


YÜKSELME MAÇLARINA DAVET ETTİLER

Belediye Başkanı Vahap Akay’a bugüne kadar Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, Menajer Arif Karaavcı, Yardımcı Antrenör Hakan Çiftçi, Bilgi İşlem sorumlusu Emre Erdem ve Kadın Basketbol Takımı oyuncularımız, 07-12 Haziran tarihleri arasında Ankara’da oynanacak 1. Lige Yükselme Maçlarına davet ettiler.


ÇERKEZKÖY’ÜN GENÇLERİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız Baş Antrenörü Ercan Çete, Kadın Basketbol Takımımızın 3 yıldır amatör bir ruhla mücadele ettiğini ve önemli başarılara imza attığını belirterek, “Takımımızın oyuncularının büyük çoğunluğu Çerkezköy’de yaşayan gençlerimiz. Burada doğan, büyüyen gençlerimiz. Onlar ile bu başarıyı sağlamak bize ayrı bir sevinç ve gurur veriyor. Hedefimiz Ankara’daki 1. Lige Yükselme müsabakalarında karşılaşacağımız Rize Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Tarsus Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, İzmir Denge Okulları Kadın Basketbol Takımı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımlarını geride bırakarak Kadınlar Basketbol 1. Ligi’ne yükselmek. Çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ediyoruz” dedi.


TEŞEKKÜR ETTİLER

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Şahin Yılmaz ve Kulüp Başkan Yardımcısı Beytullah Coşkun ile Kulübümüzün Kurucu Başkanı Nedim Yılancı da Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne ve Kadın Basketbol Takımımıza verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ettiler. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın ziyareti hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 

 

Vahap Akay Başkan Haberleri (Son 5)

 Mermili Tehdit
Çerkezköy’de arkadaşları ile akşam yemeği yediği sırada isminin A.Ç. olduğu öğrenilen bir kişi, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı
 Grevdeki İşçilerimizin Yanındayız

BAŞKANIMIZ A

 Perilerimizden Ziyaret


 Vizyon Katacak Proje Başladı
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi’nin ortak hayata geçireceği Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentse
 Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Çerkezköy Belediyesi’nin Mayıs ayı Meclis toplantısının 1. Oturumu Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda Çerkezköy Atatü