Mermili Tehdit

(29.06.2021)         

Çerkezköy’de arkadaşları ile akşam yemeği yediği sırada isminin A.Ç. olduğu öğrenilen bir kişi, Belediye Başkanı Vahap Akay’ın yanına gelerek “C. abimin selamı var” deyip, bardağının içine bir mermi bıraktı. Polis, zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, arkadaşları ile birlikte bir restoranda akşam yemeği yediği sırada yanına yaklaşan ve adının A.Ç. olduğu öğrenilen kişi,  “C. abimin selamı var” dedikten sonra önünde bulunan su bardağının içine mermi bırakıp uzaklaştı. Olayın ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve masadakiler şaşkına döndü.

GÜVENLİK KAMERASI KAYITLARI VE MERMİ KAYIP

Bu olayın ardından masadan kalkıp evine giden Akay, üzerindeki şoku attıktan sonra suç duyurusu için mermi ve güvenlik kamerası kayıtlarını almak istedi. Ancak görüntülerin ve merminin kaybolduğu anlaşıldı. 
Bu tehdidin, Kızılpınar mahallesindeki bir arsa ile ilgili başkan Akay’dan plan değişikliği talep edildiği, ancak Akay’ın bunu kabul etmediği için yapıldığı iddia edildi. Polisin olayla ilgili başlattığı tahkikat çok yönlü olarak sürüyor.

Öte yandan, çok sayıda kişi Başkan Akay’a destek için birlikte çekildikleri ya da “Herkesin Başkanı” yazan afişleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Kaynak: cerkezkoybakis.com

 

 

Vahap Akay Başkan Haberleri (Son 5)

 Mermili Tehdit
Çerkezköy’de arkadaşları ile akşam yemeği yediği sırada isminin A.Ç. olduğu öğrenilen bir kişi, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı
 Grevdeki İşçilerimizin Yanındayız

BAŞKANIMIZ A

 Perilerimizden Ziyaret


 Vizyon Katacak Proje Başladı
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi’nin ortak hayata geçireceği Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentse
 Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Çerkezköy Belediyesi’nin Mayıs ayı Meclis toplantısının 1. Oturumu Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda Çerkezköy Atatü