CHP Her zaman ki Gibi Takiye Yapıyor.

(03.01.2021)         

Akparti ergene İlçe Başkanı İbrahim Gönül yazılı basın açıklaması yaptı;

Gönül ´´Açıkça görülüyor ki Sn. Cumhurbaşkanımızın, kadınlara yönelik tacizler, şiddet ve başörtüsü istismarcılığı ekseninde CHP´nin gerçek yüzünü ifşa etmesi, muhalefeti "ittifak halinde" rahatsız etmiş ve yine her zaman olduğu gibi takiye yapma  becerilerini ortaya koymaya mecbur bırakmıştır. Cumhurbaşkanımız kadına karşı yapılan her türlü ayrımcılık ve ötekileştirme gayretlerinin  her türlüsüyle mücadele ederken, vesayetin hizmetkârı olanlar, bugün en iyi yaptıkları şeyi yine sahneye koyma ve demokrasi oyunu oynama yarışına girmişlerdir. 
Bugün sözde kadın hakları savunuculuğuna soyunan muhalefet, inanç ve özgürlükler konusundaki samimiyetleri, halkın vicdanında her sınandığında sınıfta kalmış, tam 18 yıldır,  bu çağdışı kalmış faşizan zihniyetleri sandığa gömülmüş ve hezimete uğramıştır.
Şimdi kalkıp bu tür geri kalmış gündemleri yeniden canlandırma ve köşeye sıkışmışlığın çaresizliğini örtbas etme çabaları ile, vatandaşımızın nezdinde pirim yapma hevesinde olanlara bir kez daha seslenmek istiyorum:  Sizin yapmaya çalıştığınız bu “hayali siyasetin” halkımızın nazarında bir karşılığı olmadığını artık idrak edin. Bu köhne zihniyetinize ve size inat İnşallah, 2021 yılı milletimize söz verdiğimiz gibi demokratik ve ekonomik reformlar yılı olacaktır.
Ülkemizin büyüklüğünden, milletimizin potansiyelinden, insanımızın azminden habersiz anlayışa rağmen Türkiye 2023 hedeflerine kararlılıkla yürüyecek ve sonunda muvaffak olacaktır.´´ dedi.

Saygılarımla,
İbrahim Gönül
Ak Parti Ergene İlçe Başkanı

 

 

İbrahim Gönül Başkan Haberleri (Son 5)

 Ergenemize hayırlı olsun

Ergene halkının

 CHP Her zaman ki Gibi Takiye Yapıyor.
Akparti ergene İlçe Başkanı İbrahim Gönül yazılı basın açıklaması yaptı;

Gönül ´´Açıkça görülüyor ki
 5 Aralık Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Akparti Ergene İlçe Başkanı İbrahim Gönül, tüm ülkelerde kadınların daha insanca yaşaması gerektiğini belirterek; “Eski uygarlıkla
 Gönül Koronayı yendi
AK Parti Ergene İlçe Başkanı İbrahim Gönül Corona Virüs testinin pozitif çıkmasından dolayı bir süredir evinde karantina altında b