ICC Genel Sekreterini İle Biraraya Geldi

(16.07.2021)         

Çorlu TSO yönetim kurulu başkanı İzzet Volkan; 16 Temmuz 2021 Cuma günü  Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Genel Sekreteri Sayın John Denton ile bir araya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, ICC Genel Sekreteri Sayın John Denton ile  ICC faaliyetleri, ICC Girişimcilik Merkezi – İstanbul Bölge Ofisi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Girişimciliğin Türkiye için önemine değinen Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklığolu  liderliğinde, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ve ICC Türkiye Milli Komitesi tarafından kurulan  ilk girişimcilik merkezi olan "ICC Girişimcilik Merkezi – İstanbul Bölge Ofisi"nin başarısı için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Girişimcilik merkezi ile Türkiye´de girişimciliğin yaygınlaşması, girişimcilik modellerinin çeşitlenmesi ve küresel düzeyde girişimci olmanın yolunun açılacağını dile getiren İzzet Volkan;   ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi ile küresel düzeyde ICC´nin tüm networku İstanbul´a gelmiş oldu” ifadelerini kullandı.

 

 

İzzet Volkan Başkan Haberleri (Son 5)

 ICC Genel Sekreterini İle Biraraya Geldi
Çorlu TSO yönetim kurulu başkanı İzzet Volkan; 16 Temmuz 2021 Cuma günü  Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Genel Sekreteri S
 İSO İlk 500 de Çorluda 28 Firma
İSO tarafından gerçekleştirilen ’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 Araştırması’na göre Çorlu TSO Üyesi 28 firma ilk
 Sofralar Birbirinden Uzak Olsa Da Gönüller Yakın Olsun

 1300 Aileye Gıda Yardımı

 Bölgemiz Sanayisine Hayırlı Olsun