Ahmetciğim Ne Olur Kıskanma

(06.06.2021)         

Tekirdağ Süleymanpaşa´nın Akpartili Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel facebook sayfasından yaptığı video haberde Çorlu´nun CHP´li Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt´a seslenerek ´Ahmetçiğim ne olur kıskanma´ dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanına Teşekkür.

Tekirdağ´ın CHP´li Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´a, Süleymanpaşa ilçesine yaptığı tesisler için teşekkür eden Cüneyt Yüksel ´´Süleymanpaşa sahildeyiz Büyükşehir belediyemiz tarafından yaptırılan güzel bir park alanındayız, büyükşehir belediye başkanımız Sayın Kadir Albayrak teşekkür ediyorum´´ dedi.

Arsamıza Park Yaptı Bir Tanede Altınova Sahile İstiyoruz.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ´´burada bizim bir arsamız vardı, büyükşehir belediye başkanım Kadir Albayrak burada bir düzenleme yapılacağını söylemişti, sağ olsun biz de onun bu talebi üzerine bu teklifi kabul ettik, eline yüreğine sağlık, Kadir abi sağ olasın, bir tane de Altınova sahile yapabilirsen çok daha güzel olur´´ dedi.

Ahmetciğim Ne Olur Kıskanma
Cüneyt Yüksel ´´buradan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt´a bir mesajım var ´Ahmetciğim ne olur kıskanma, yani 2 yıllık belediye başkanıyım Süleymanpaşa´da bir tane parkımız olmuş, Büyükşehir Belediyemiz bir park yapmış onu da bize çok görme´´ dedi.

Kadir Abiye Sitem Etme
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt´a seslenen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ´´Kadir abi de sitem etme hep Süleymanpaşa ilçesine yatırım yapılıyor diyorsun, işte Süleymanpaşa´ya yapılan yatırımı gösterdik Kadir abiye de teşekkür ettik, o yüzden kıskanma diyorum´´ dedi.

Mimarlar Odasındaki Hareketini de Gördüm
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt´a seslenmeye devam eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ´´Bu arada Çorlu Mimarlar Odası üzerinden yaptığın hamleyi de görmedik zannetme, önümüzdeki günlerde beraber değerlendiririz´´ dedi.

 

 

Cüneyt Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 İl Başkanı Önce Kendine Baksın
Karacakılavuz keşkek şenliğine gelen insanların sosyal mesafe ve maske ihlali yapmasını eleştiren Gelecek Partisi İl Başkanı
 Süleymanpaşa’nın her yerindeyiz


 TESKİ Bu Şehire İhanet Ediyor.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel TESKİ Bu Şehre İhanet Ediyor´ dedi.

Sosyal medya facebook sayfasınd
 Kendi Ürünümüzü Üretiyoruz


 Ahmetciğim Ne Olur Kıskanma
Tekirdağ Süleymanpaşa´nın Akpartili Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel facebook sayfasından yaptığı video haberde Çorlu´nun CHP´li Bel