HABER ARA >>>    >>> SON 30 HABER
Lila Group LEAD Network Ödül Töreni’nde


Lila Group, LEAD Network “2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kartı”na göre üretici şirketler arasında ilk 3’te yer aldı. 6-7 Ekim tarihlerinde düzenlenen LEAD Network Global Virtual konferansında gerçekleşen ödül töreni ile ödüller sahipleriyle buluştu. Lila Group’un Kurumsal iletişim Müdürü Banu Yaran Kılıç ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’nün sahibi oldu.   

Lila Group, kurumsal destekçisi olduğu, perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network Global’in Virtual Konferansında yerini aldı. Konferansta ilham veren kariyer hikayeleri bölümüne konuşmacı olarak katılan Lila Group Genel Müdürü Alp Öğücü kariyer yolculuğunda kapsayıcı ve yılmaz bir kurum kültürü yaratma yolculuğundan bahsetti.
LEAD Network Global tarafından her iki yılda bir düzenlenen “2021 Gender Diversity Scorecard’ / ‘2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kartı” araştırmasına katılan 110 şirket içinde üretici şirketler kategorisinde 3’üncü olan Lila Group’un bir önceki döneme göre kaydettiği gelişim de etkinlikte paylaşıldı. Düzenlenen ödül töreni ile 5 farklı kategoride ödüllerin de sahipleriyle buluştuğu konferansta Lila Group Kurumsal İletişim Müdürü Banu Yaran Kılıç, LEAD Network Türkiye’deki Yönetim Kurulu Üyesi, Etkinlik ve İletişim Komitesi Başkanlığı görevlerinde göstermiş olduğu katkılarıyla 40’tan fazla ülkeden 300’ü aşkın gönüllü arsından aday gösterilerek yapılan oylama sonucunda ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’nün sahibi oldu. LEAD Network Türkiye ekibi ise “Outstanding Chapter” ödülünün bu yıl da kazananı oldu. 

Lila Group CEO’su Alp Öğücü: “Grubumuz, 2021 Cinsiyet Çeşitliliği Puan Kart’ına göre üretici şirketler içinde ilk 3’te yer aldı. Cinsiyet eşitliği, kapsayıcılık ve çeşitlilik kurum kültürümüzde olan ve üzerinde titizlikle durduğumuz konular arasında yer alıyor. Elde ettiğimiz her başarı bizim için çok kıymetli fakat LEAD Network gibi son derece önemli misyonu olan bir oluşumda başarılarımızın yer alması bize ayrıca gurur veriyor. LEAD Network Global’in Virtual Konferansı sırasında düzenlenen ödül töreni ile Kurumsal İletişim Müdürümüz Banu Yaran Kılıç’ın şirketimizdeki sorumluluklarının yanı sıra LEAD Network Türkiye bünyesinde, sektörde fark yaratan gönüllülük ve ilham veren liderlerden biri olarak gösterilerek LEAD Network Global’in “Mükemmel Gönüllülük Ödülü”nün sahibi olması elbette takdire şayan. Kendisini almış olduğu ‘Mükemmel Gönüllülük Ödülü’ için tebrik ediyor; gönüllülük kavramını bu kadar anlamlı bir şekilde taşıdığı için kurumumuz adına da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  
 
Lila Group Hakkında 
Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kâğıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 1,5 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında 12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 76 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.  Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

corlu 11.10.2021 12:36:11    (219) Okunma

 ÇORLUDA BUNLAR KONUŞULUYOR   GÜNCEL KONULAR
Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
Hisseli Arsa Satışına Dikkat
Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir
 
Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödülleri Başvuruları  


Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği tarafından düzenlenen Gazeteci Şerif Baysalan Basın Ödü
Çorlu Güncel 19.11.2021
Atatürk Evine 13 Günde 3578 Ziyaretçi  

Çorlu Atatürk Evi; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 1 Kasım Çorlunun Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü ile
Çorlu Güncel 16.11.2021
Açılışta Vali ile Milletvekili Atıştı  

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez ilçe Süleymanpaşa´da hizmete açılan Ali Rıza
TEKİRDAĞ… Güncel 28.10.2021
Muhtarlar Derneği Yeni Başkan Ahmet Arcan  

Çorlu Muhtarlar Derneği yaptığı genel kurul sonrası yeni başkanını belirledi. İki adayın yarıştığı s
Çorlu Güncel 28.10.2021
Hülya Perin İstifa Etti Seçim Yenilenecek  

Çorlu Kent Konseyi Başkanı Hülya Perin ve yürütme kurulu görevden istifa ederek seçimlerin yenilenme
Çorlu Güncel 28.10.2021
AK Parti İlçe Başkanı Keskin 1 yılını değerlendird  

1 yıl Önce Ak Parti İlçe Başkanı görevine get,r,len Mustafa Keskin düzenlediği basın toplantısında 1
Çorlu Güncel 18.10.2021
Kaynakları Verimli Kullanmak Elzem  

Büyük Birlik Partisi Çorlu İlçe Başkanı Ismail Ceylan yaptığı açıklamada Dünyada enflasyonun patlak
Çorlu Güncel 18.10.2021
Sağlık Çalışanlarının Hakları Görmezden Gelinemez  

CHP’Lİ YÜCEER, “SAĞLIK BAKANLIĞI KENDİ İMZALADIĞI TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ HİÇE SAYAMAZ”
CHP’Lİ YÜC
Çorlu Güncel 15.10.2021
Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor  

Orion’da 22. yıl etkinlikleri başlıyor
 
Orion AVM, açılışının 22. yıldönümünü kutlayacağı b
Çorlu Güncel 15.10.2021
Çorluya 11.500 Ton Sıcak Asfalt  


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde ulaşım kalitesini arttırmak amacıyla 202
Çorlu Güncel 11.10.2021