HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Diktaş Guruptan Yeni Proje;

 Gökhan Diktaş; “Çok uzun yıllardır sanayicilik yapan bir ailenin temsilcisi olarak bu vatana hizmet etmenin istihdam yaratmak, çalışmak ve daha çok ça

corlu 14.11.2022 06:21:10    (415) Okunma

Gökhan Diktaş; “Çok uzun yıllardır sanayicilik yapan bir ailenin temsilcisi olarak bu vatana hizmet etmenin istihdam yaratmak, çalışmak ve daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyor ve bu doğrultuda ticari hayatımızı şekillendiriyoruz”


Çorlu ve Bulgaristan’da ki bitkisel yağ, plastik geri dönüşüm, ahşap palet üretim tesislerinin yanı sıra teknoloji ve yazılım şirketlerine melek yatırımcılık gibi farklı alanlarda faaliyetlerine devam eden Diktaş Grup 2000’li yılların başlarında konut projeleriyle başlayan inşaat faaliyetlerine bu kez Çorluda ki lüks konut projesi ile devam ediyor.

Çorlu´nun köklü isimlerinden biri olan Diktaş Ailesinin 3. Kuşak temsilcisi Diktaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Diktaş projeye ilişkin yaptığı açıklamada; “Çorlunun önemli çekim merkezlerinden biri olan Önerler Mahallesinde temelini attığımız Göl Mahall ve Kent Mahall projelerini Çorlu´ya yakışır mimari ve kalitede tasarladık. Toplamda 7 blok 42 konuttan oluşan projemizde sosyal donatı alanları, her daireye 2 araçlık otopark, panjurlu sistem açılıp kapanabilen havuz, elektrikli araçlar için şarj ünitesi ve spor alanları bulunuyor. Dairelerimizde kaliteden ödün vermeden mutlu bir yaşamın kapılarını açıyoruz” dedi.

Gökhan Diktaş açıklamalarını devamında şu ifadelere yer verdi. ´´GölMahall ve KentMahall projeleri´mizde kaliteli yaşam alanı inşa etmek ana prensibimiz olsa da bu yaşam alanında tüm site sakinlerimizin huzurlu ve mutlu zaman geçirecekleri, komşuluk bağlarını doyasıya yaşayacakları bir aile ortamı kurmak en önemli odak noktamız olacak.

Gökhan Diktaş; “Diktaş Grup olarak Çorlu´da, İstanbul´da ve yurtdışında çeşitli sektörlerde yatırımlamrımız bulunuyor. Teknoloji ve yazılım şirketlerine melek yatırımcılık yapıyoruz. Ülkemizin geleceği için eğitimin çok önemli bir yeri olduğu inancındayım. Bugün kendi otomobilini imal eden bir Türkiye´yiz, Kendi tankını, silahını, insansız hava aracını, gemisini imal ve ihraç eden bir Türkiye´yiz. Geleceğe yapılan en büyük yatırımın gençlere, akla, bilime yapılan yatırım olduğu inancındayım. Çok uzun yıllardır sanayicilik yapan bir ailenin temsilcisi olarak bu vatana hizmet etmenin istihdam yaratmak, çalışmak ve daha çok çalışmaktan geçtiğini biliyor ve bu doğrultuda ticari hayatımızı şekillendiriyoruz.
dedi.

Diktaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Diktaş; “Çorluda dünyaya geldim. Çorlumuzun en eski okullarından biri olan Ali Paşa İlkokulunda eğitim hayatına başladıktan sonra İstanbul Tercuman Kolejinde ilk, orta ve lise öğrenimimi bitirdim. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari
Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden Yüksek Lisansımı tamamladım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasınnın kurucularından olan Merhum Hasan Diktaş´ın torunu, siyasi kimliğinin yanı sıra Çorlu Belediye Meclis üyeliği, Çorluspor Kulübü Başkanlığı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü divan kurulu üyeliği yapmış olan ve geçtiğimiz yıl ebediyete irtihal eden rahmetli Adnan Diktaş´ın oğluyum. 

Bugün aile büyüklerimizden aldığım ilke doğrultusunda Çorlu’muza, bölgemize hizmet etmeye, kazandığımızı bu güzel şehre vermeye devam etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Türkiye´nin yükselen değeri Çorlumuz için bir olacağız, beraber olacağız” dedi.
corlu 14.11.2022    (415) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  TÜRSAB Trakyadan KOSOVA Ziyareti 07.03
  İYİ Parti den Basına Destek Çağrısı 20.02
  Ergünkent İnşaat’tan Açıklama 28.01
  TGF Genel Başkanına Kınama 23.01
  Başarılı Gazeteciler Ödüllendirildi 16.01
  Bursluluk Sınavına Rekor Katılım 16.01
  Nisan Ayında 41 Yaşındayız 16.01
  Reyap Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz 16.01
  1. Hamsi Festivali Coşkusu 16.01
  Ali Darıcı nın Ankara Çıkartması 27.12
  Ali Darıcının Ziyaretleri Ses Getirdi. 26.12
  TED KOlejinden Geleceğe Nefes Katan Proje 23.12
  Vekil Mustafa Yel Müjdeyi Verdi 23.12
  İkinci Kez Çorlunun Gururu Oldu 23.12
  Meydanlar Işık ve Figürlerle Süslendi 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası