HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

TESKİ Bu Şehre İhanet Ediyor.

 

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa´nın AKPARTİ´li Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel düzenlediği basın toplantısında ´´TESKİ Bu şehre ihanet ediyor´´ dedi.

corlu 02.08.2022 14:53:30    (692) Okunma

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa´nın AKPARTİ´li Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel düzenlediği basın toplantısında ´´TESKİ Bu şehre ihanet ediyor´´ dedi.  

Biz Yapıyoruz TESKİ Bozuyor.
Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa’nın AKPARTİ’li Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ‘’Süleymanpaşa´daki yolları biz yapıyoruz TESKİ (Tekirdağ Su Kanalizasyon İdaresi) bozuyor, ortalama günde 80 noktada kaçak kazı yapan bir TESKİ var, bizden izin almadan yaptıkları için kaçak kazı vasfında değerlendiriliyor. Bizim yapıp da bozulmayan bir tane yolumuz yok’’ dedi.

TESKİ Yok.
Yüksel ‘’Şimdi yeni, bir buçuk kilometrelik bir yol yapıyoruz, yolu yapmadan önce bu yoldaki patlakları gel yap dediğimiz zaman, gelip patlaklara bakacak personelleri yok, şehirde yeni imar alanları açıyoruz 18 uygulaması yapıyoruz; Doğalgaz, Tredaş gibi altyapı kurumları geliyor ama maalesef TESKİ gelip yatırım dahi yapamıyor.’’ Dedi.

8 Yıldır Topladığınız Paralar Kimin Cebinde
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yüksel ‘’Çok basit bir şey söyleyeceğim Geçen gün TESKİ Genel Müdürü bir açıklama yaptı; diyorlar ki ‘bir buçuk milyar liralık yatırım yaptık, bir buçuk milyara bankalara borcumuz var’ peki adama sorarlar 8 yıldır Tekirdağ halkından topladığın su paraları nerede? kimin cebinde? kimi zengin ettiniz? bunun açıklamasını yapacak bir genel müdür yok TESKİ İdaresi tamamen konudan bir haber’’ dedi.

Denize Pis Su Salıyorlar.
Trakya’nın En Büyük Sorunu TESKİ
Akşam saat 17:00den sonra TESKİ arıtma tesislerinden pis su salındığını kaydeden Cüneyt Yüksel ‘’kamera kayıtlarıyla bu sabit, eğer iftira attığımızı beyan ediyorlarsa hukuk orada, dava açabilirler İnşallah dava açarlar, buradan vatandaşlarımıza bir kez daha söylüyorum Tekirdağ´ın hatta Trakya´nın en büyük sorunu TESKİ’dir. TESKİ’nin becerisiz idareciliğidir şehrin denizini her türlü kirleten, Marmara Denizini kirleten en büyük sorunlardan biri de TESKİ dir Neden Çünkü akşam saat 17.00den sonra mesai saatinden sonra denize kirli pis su deşarj ediliyor, Bunların hepsi Çevre Halk Sağlığı müdürlüğünde kayıtlı.’’ dedi.

TESKİ Şehre İhanet Ediyor
Yüksel ‘’geçtiğimiz hafta kusma ateş mide bulantısı ile ilgili onlarca çocuk hastanelere gitti TESKİ denen bu kurum bizim Şehrimize ihanet ediyor çok net ifadelerle söylüyorum, kaçak su bedellerine neden müdahale etmiyorlar çünkü vatandaşımızdan kaçak su bedelini fazlasıyla tahsil ediyorlar, Türkiye´nin en pahalı suyunu kullanıyoruz, Türkiye´nin otomatik olarak her ay pahalanan suyunu kullanıyoruz, Bu gün itibarıyla 1 metreküp su 15,90 - 16 TL. böyle bir TESKİ ile karşı karşıyayız’’ dedi.
Basın toplantısında AKPARTİ milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Goncagül ile Süleymanpaşa ilçe başkanı Sezai Çetin´de hazır bulundu.
corlu 02.08.2022    (692) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  TÜRSAB Trakyadan KOSOVA Ziyareti 07.03
  İYİ Parti den Basına Destek Çağrısı 20.02
  Ergünkent İnşaat’tan Açıklama 28.01
  TGF Genel Başkanına Kınama 23.01
  Başarılı Gazeteciler Ödüllendirildi 16.01
  Bursluluk Sınavına Rekor Katılım 16.01
  Nisan Ayında 41 Yaşındayız 16.01
  Reyap Olarak Her Geçen Gün Büyüyoruz 16.01
  1. Hamsi Festivali Coşkusu 16.01
  Ali Darıcı nın Ankara Çıkartması 27.12
  Ali Darıcının Ziyaretleri Ses Getirdi. 26.12
  TED KOlejinden Geleceğe Nefes Katan Proje 23.12
  Vekil Mustafa Yel Müjdeyi Verdi 23.12
  İkinci Kez Çorlunun Gururu Oldu 23.12
  Meydanlar Işık ve Figürlerle Süslendi 23.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası