HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Tüm Türkiye Şarköyü Konuşuyor

 
Şarköy Belediyesi tarafından, uygulanan doğru ve vizyoner belediyecilik politikalarıyla oluşturulan hizmet ağı kenti cazibe merkezi haline getirm

corlu 20.07.2022 15:23:50    (280) Okunma


Şarköy Belediyesi tarafından, uygulanan doğru ve vizyoner belediyecilik politikalarıyla oluşturulan hizmet ağı kenti cazibe merkezi haline getirmeye devam ediyor. Ayrıca Şarköy Belediyesi’nin ortaya koyduğu vatandaş odaklı hizmet anlayışı bölgede adından söz ettiriyor. Şarköy Belediyesi tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar meyvelerini verdi. Resmi makamlardan elde edilen verilere göre Kurban Bayramı tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü tercih etti.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ADINA ÖNEMLİ ADIMLAR
Şarköy Belediyesi tarafından hizmete sunulan projeler kentin çehresini değiştirirken, kaliteli vakit geçirip, sosyalleşmek isteyen vatandaşlarımızın istekleri de karşılık bulmaya devam ediyor. Liman Park, Kent Park, Kazım Dirik Parkı, Değirmen, Meydan, Beach Kafe ve Sosyal Tesis Açık Alan kapasitesinde gerçekleştirilen iyileştirmeyle vatandaşların takdirini toplayan Şarköy Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla projelerini sürdürüyor. Hizmete sunulan parklar ve tesisler, içerisinde bulunan çeşitli imkânlarla vatandaşların vazgeçemediği yaşam merkezleri haline geliyor. Ayrıca kent genelinde yapılan 105.000 m²’lik asfalt ve 207.000 m²’lik parke taş çalışmalarıyla rekorlara imza atılıyor.

VİZYON YARATACAK BÜYÜK PROJELER ŞARKÖY’ÜN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Şarköy’de enleri ve ilkleri içerisinde bulunduran Liman Park ve Kent Park projeleriyle cazibe merkezlerine yenilerini ekleyen Şarköy Belediyesi, kentin marka değerini yükselten projeleri hayata geçiriyor. Başarılı belediyecilik örneklerini hizmete sunan Şarköy Belediyesi, çalışmalarını vatandaş odaklı sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Mürefte Mahallesinde hayata geçirilen Kazım Dirik Parkı ile hemşehrilerimize kaliteli vakit geçirebilecekleri yaşam merkezi sunan Şarköy Belediyesi, bölgede bulunan belediyeler tarafından da takip edilen projelere imza atıyor. Kent genelinde gerçekleştirilen projeler ve yol çalışmaları meyvelerini verirken, resmi makamlardan elde edilen bilgilere göre bayram tatilinde 400.000’in üzerinde turist Şarköy’ü ziyaret etti. Hizmete sunulan tesisler ve parklar, bayram tatili boyunca turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak, doldu taştı.

ŞARKÖY BELEDİYESİ OLARAK ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Süreçle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Alpay VAR, Şarköy’de yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. ‘’Belediyecilik anlayışımızın merkezinde vatandaşlarımız var. Doğru ve vizyoner belediyecilik anlayışından sapmadan hemşehrilerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızın meyvelerini almaya başladık. Şarköy’de her tutkunun bir karşılığı var. Bunu tüm samimiyetimle ifade ediyorum. Şarköy, kendisini ziyarete gelen herkesi birbirinden güzel mekânları, keşfedilecek rotaları, tarihi ve doğasıyla mest ediyor. Bu kapsamda onların hayatını kolaylaştıracak, aktivite yapmalarına imkân verecek, sosyalleşebilecekleri cazibe merkezlerini hizmete sunuyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışından taviz vermeden vatandaşlarımız için emek ve sevgiyle çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, Şarköy’e tercih edebileceğiniz tek kent yine Şarköy’dür. Yaptığımız çalışmalarla kentimizin kalitesini yükseltmeyi, hemşehrilerimizin hayatına değer katmayı sürdüreceğiz. ‘’ dedi.

corlu 20.07.2022    (280) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Tekirdağ B.B. Ödüle Doymuyor 05.09
  Toplu Sünnet Şöleni Gerçekleştirildi 05.09
  Çerkezköyün Çehresi Değişiyor 05.09
  Kamuoyuna Açıklama 05.09
  Ergene’de Hayallerimizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz 05.09
  Şarköyde Cumhuriyet Coşkusu 05.09
  ÇİSAD 20 Yaşında 26.08
  Çorlu DEVA Basın Mensuplarıyla Buluştu 25.08
  Soydaşlarımız Sandıklara Sahip Çıkalım 25.08
  Yıldız Filiz Çorluyu Gururlandırdı 03.08
  TESKİ Bu Şehre İhanet Ediyor. 02.08
  Özgür Basın Topluma Katkı Sağlar 25.07
  Pardon Basında sansür kalktı mı dediniz 25.07
  Çorluspor1947de Hedef 3. lig 22.07
  Başkan Sarıkurt Kazımiye Mahallesi Sakinleriyle Buluştu 22.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası