HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Akparti İl Başkanı O Soruyu Cevapladı

 Haber sitemiz muhabirini telefonla görüştüğü Akparti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ´Projelerini getirsinler onları da Ankara´ya götüreyim´ dedi.

corlu 05.12.2019 21:17:08    (1187) Okunma

Haber sitemiz muhabirini telefonla görüştüğü Akparti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ´Projelerini getirsinler onları da Ankara´ya götüreyim´ dedi.

Çorlu Belediye Meclisi Aralık ayı olağan toplantısında konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ´Spor Bakanlığı tarafından Tekirdağ´a yapılan yatırımlar çizelgesinde ilçelerin karşılarına, bazı ilçelerde (AK Partili) belediyelerin ismi yazılırken diğer ilçelerde ise Bakanlık (il müdürlüğü) yazılmış, bunun böyle yazılmasının hangi mevzuata göre yazıldığını merak ediyorum, hepimizin bütçelerinde oluşan kamu kaynaklarının harcanması noktasında belediyelerin hangi mevzuata göre tasnif edildiğini ve bunun gerekçesini merak ediyorum´´ demişti.


Proje Üreteni Yazdık
Durum hakkında detay almak üzere telefonla aradığımız AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ´´bunu açıklamak ve anlamak çok kolay, Spor bakanlığımıza proje sunan proje götüren ilçe belediyelerimiz belli onların karşılarına ilçe belediyelerinin adını yazdık, diğerlerine il gençlik spor müdürlüğümüzü yazdık, çünkü projeyi onlar verdi.´´ dedi.

CHP´li Belediyelerin Projesi Yok
Tekirdağ´da 3 ilçe belediyesinin (AK Partili) proje ürettiğini kaydeden AKPARTİ İl başkanı Mestan Özcan ´´CHP´li belediye başkanları proje konusunda bize gelen bir bilgi yok, bizde çizelgenin o bölümüne İl gençlik spor müdürlüğümüzün adını yazdık´´dedi.

Bakanlıklara Herkes Proje Sunabilir
Devletin bakanlıklarına herkesin proje sunabileceği kaydeden Mestan Özcan ´´Bakanlıklara herkes proje sunabilir, Tüzel kişiler, Kooperatifler, Dernekler proje sunabildiği gibi Belediyeler de proje hazırlayıp ilgili Bakanlıklara sunabilir, Bakanlık bunlardan uygun olanı kabul eder´´dedi.

Projelerini Getirsinler Ankara´ya Onları da Götüreyim
Akparti İl Başkanı Mestan Özcan ´´Ama maalesef şehrimizdeki CHP´li belediyeler bugüne kadar bir proje üretmediler, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt´un eğer bir projesi varsa onu da bakanlığa götürürüz´´dedi.
corlu 05.12.2019    (1187) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Çorlu ya Polis Takviyesi Yapılabilir 24.01
  Belediye Başkanından Son Uyarı 21.01
  Yeniden Refah Çorlu Basın Açıklaması 18.01
  Reyap Hastanesinde Son Durum 15.01
  Ergene Belediyesi İcralık Oldu. 14.01
  Baba Dediğin Böyle Olur. 13.01
  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu 12.01
  2020 Uyusturucu İle Mücadele Yılı 06.01
  Balmumu Heykeller Müzesi Detayları 03.01
  Tekirdağın Bağrına Hançer 26.12
  CHP Çorlu Özgür Ertaş la Devam 23.12
  Dünya Odalar Federasyonunda Bir Çorlulu 20.12
  Hiç Kimseyi Sokakta Bırakmamalıyız 18.12
  Ergene Belediyesinde kaybolan 1 Milyon TL. 15.12
  OSB ye Hayır Oyu Verenler 15.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası