HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Grevdeki İşçilere Fırça Atmışlar Küfür Etmişler

 AKPARTİ Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili ´´Çorlu belediyesinde greve giden işçileri ziyaretim sonrasında hararet edilip küfür edi

corlu 18.03.2019 19:40:45    (1349) Okunma

AKPARTİ Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili ´´Çorlu belediyesinde greve giden işçileri ziyaretim sonrasında hararet edilip küfür edildiğini duydum bu çok ayıp´´ dedi.

3 Yıl Geçmiş Hala Zam Alamıyorlar.
Bugün Atatürk meydanında düzenlenen 18 Mart şehirleri anma programında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erçili bugün yeni gelişmeler öğrendik çorlu belediyesinde çalışan işçiler normalde her yıl zam alır, edindiğimiz bilgilere göre 113 işçi 2 yıllığına meta-zori sözleşme imzalıyor, 2 yıl geçiyor, 3 yıl da bitiyor, Mart ayına gelinmiş bu insanlara hala zam yapılmıyor´´dedi.

Fırça Yemişler, Küfür Yemişler.
Belediyede çalışan işçilerin demokratik grev hakkını kullandıklarını kaydeden Erçili ´´İşçiler grevi yapıyor biz de gidiyoruz, grevdeki arkadaşlarla görüşüyoruz, benim arkamdan personele fırça atıyorlar, küfür ediyorlar mevcut başkan ve eski başkandan küfür yediklerini duydum, bu çok ayıp, bunu ispatlayacağım, bu konuda çok rahatsızlık duydum, siz AK Partili misiniz? demişler 1 Nisanda size bunun hesabını soracağız demişler, bununla ilgili elimde doneler var ama, şimdi zamanı değil, her selam verdiğimiz insana tepki gösteriyorlar inşallah 1 Nisanda her şey değişecek´´ dedi.

Açıklama Gelmez İse, Yasal Yollara Başvuracağız
Çorlu Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında AK Parti grubu tarafından verilen soru önergelerindeki 105 TL. tabildot yemek faturasını hakkında herhangi bir cevap verilip verilmediğinin sorulması üzerine açıklama yapan Serkan Erçili ´´Biz bunu Mart meclisinde sorduk, sizler de oradaydınız, üzerinden 2 hafta geçti, halen bir açıklama olmadı, biz bunun takipçisiyiz açıklama gelmez ise yasal yollara başvururuz, bu faturaların meblağları neden yüksek olduğu kamuoyu ile paylaşılması lazım, maalesef hiçbir açıklama gelmedi´´ dedi.


Üzeri Örtülüyor Ama Başka Faturalarda Var.
Verilen soru önergelerinin üzerinin örtüldüğünü kaydeden Erçili ´´daha önümüzde gelecek başka konular var, onlara nasıl cevap verecekler, her şeyin üstü kapatılıyor, demokrasiden, hukuktan, adaletten, bahsediyorlar ama maalesef hiçbir sorumuza cevap alamıyoruz´´dedi.

Denetleme Komisyonu Çalışmasına Devam Ediyor.
Çorlu Belediye Meclisi denetleme komisyonu görevine devam ettiğini kaydeden Serkan Elçili ´´arkadaşlarımız incelemelerine devam ediyor ve hala elimize yeni evraklar geliyor bunlarla ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağız daha detaylı açıklama yapacağız´´dedi.
corlu 18.03.2019    (1349) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08
  ÇTSO Başkanı Hayalini Açıkladı 03.08
  Kütüphanede Öğrenciler Dertli 03.08
  Trakya Birlik Bu Fuara Neden Katılmadı 02.08
  Yaz Aylarında Sağlık İçin 10 Öneri 30.07
  Sulamada Yenilikçi Çözümler 29.07
  Gece Bekçiliği Yaparken 6 Kitabı Yayınlandı 19.07
  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası