HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Siyasette Seviye Çok Düştü

 CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Albayrak, rakibi AKPARTİ Adayı Mestan Özcan´a cevaben ´´uslupta seviyenin son derece aşağılar

corlu 18.03.2019 12:26:40    (1132) Okunma

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Albayrak, rakibi AKPARTİ Adayı Mestan Özcan´a cevaben ´´uslupta seviyenin son derece aşağılara çekildiğini gördüm´´dedi.

Çorlu´da bir dizi ziyarete katılan Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kadir Albayrak, Akparti Tekirdağ mitinginde rakibi Mestan Özcan´ın kendisine yönetilen sorulara cevap verdi.

Biz Cenazeleri Uçakla Gönderiyoruz
Hakkari Çukurca da vatani görevini yapan bir askerin Tekirdağ´da vefat eden annesine gelmesi için parası olmadığı yönündeki söyleme cevap veren Albayrak; bu konudan benim haberim yok, bize böyle bir bilgi gelmedi, haberimiz olsaydı gereğini yapardık, bu dönemde biz Tekirdağ´da ikamet edip başka yerlerden gelen, örneğin Hakkari´den gelip burada ikamet edenlerin cenazelerini Hakkari´ye kadar uçakla götürüyoruz, bunla ilgili bir düzenleme yaptık, her türlü çalışmayı yapıyoruz, oradan bir askeri buraya getirmek gayet kolay ama bu konu bana gelmedi ilk defa duyuyorum´´dedi.

Siyasette Uslup Çok Önemli
AK Parti Büyükşehir adayı Mestan Özcan´ın ´´CHP adayı zat´a sorun bakalım terör destekçilerinin oyunu istiyor mu istemiyor mu?´´ sorusunu cevaplayan Albayrak; ´´Siyasette üslup çok önemli, ben bugüne kadar her konuşmamda Sayın Mestan Özcan dedim, Sayın kelimesini bilinçli olarak söylerim, ve benim uslup anlayışım da bunu gerektirir´´dedi.

Bugüne Kadar Tekirdağ´da Yaşanmamış Olay
Konuşmasına devam eden Albayrak ´´Ama dün benim çok dikkatimi çeken, seviyenin son derece aşağılara çekildiğini gördüm. ´Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediyesi´nin başkan adayı olan ZAT´ kelimesini kullandı, bu kelime bugüne kadar Tekirdağ´da hiç yaşanmamış bir hitap tarzı, bunu da ben onun kendi anlayışına bağlıyorum´´ dedi.

Megri Megri Şarkısını Ondan Dinlemek İsterim.

Terör destecilerinin oyunu istiyormusunuz istemiyormusnuz? sorusunu yanıtlayan Albayrak ´´Onların çok iyi bildikleri bir şarkı var, Diyarbakır meydanında bunu söylemişlerdi ´megri megri´ diye onu da bana öğretirse nasıl söylendiğini, çünkü en iyi o biliyor, ben de bu şarkıyı ondan bir kez dinlemek isterim, onlar bu şarkıları çok iyi bilir´´dedi. 

Bizim Siyasi Görüşümüz Kuvay-ı Milliye
Albayrak ´´Bizim öyle şarkılara ne ihtiyacımız var ne de o şarkılardan umut bekliyoruz, Bizim siyasi görüşümüz kuvay-ı milliyeden gelen Cumhuriyet Halk Partisi´nin temsilcileriyiz biz. bizim 6 okulumuz var, biz bu fikirlerin içerisinden başka hiçbir kesimden oy bekleme düşüncemiz yok, ne de gidip teröristlerle bir araya gelmek gibi bir şey olamaz´´dedi.

corlu 18.03.2019    (1132) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Herkes Eleştirebilir Ama Sayın Yel Hariç 10.08
  Bşehir Sorumluluğundaki Yollar İçler Acısı 10.08
  ÇTSO Başkanı Hayalini Açıkladı 03.08
  Kütüphanede Öğrenciler Dertli 03.08
  Trakya Birlik Bu Fuara Neden Katılmadı 02.08
  Yaz Aylarında Sağlık İçin 10 Öneri 30.07
  Sulamada Yenilikçi Çözümler 29.07
  Gece Bekçiliği Yaparken 6 Kitabı Yayınlandı 19.07
  Tepkiler Artınca Basın Açıklaması Geldi 13.07
  Süleymanpaşa da Sinirler Gerildi. 11.07
  CHP İlçe Başkanından Vahim İddia 07.07
  Türkiye de Satılmadık Yer Bırakmadılar 05.07
  Bundan Sonra Ergene de Rahat Uyku Yok 04.07
  Deniz ve Havuzdan Bulaşan Hastalıklar 04.07
  Akparti İl Yönetimine 2 Kadın 01.07

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası