HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

İyi Parti 1 yaşında

 İYİ Parti Çorlu İlçe başkanlığı partisinin 1 . kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programına Çorlu Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan

corlu 27.10.2018 14:58:48    (340) Okunma

İYİ Parti Çorlu İlçe başkanlığı partisinin 1 . kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programına Çorlu Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan İYİ PARTİ ÇORLU ilçe başkanlığı yönetim kurulu ardından Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk , silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşı okudu. Ardından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan İYİ PARTİ ÇORLU İlçe başkanı M.İlker ATASEVER Değerli arkadaşlarım;
Partimizin 1. kuruluş yıldönümü münasebeti ile bir araya geldiğimiz, Çorlu’muzun Atatürk ismi ile taçlandırıldığı bu güzel meydanda hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum ve hoş geldiniz diyorum.
1 yıl bir siyasi parti için kısa gelebilir ama nedense bana çok uzun geldi. Yıllardır sizler ile beraber çalışıyoruz gibi hissettirdi. Çünkü biz İYİ’ler bu anı yıllarca hasretle bekledik . Ve o an , Sn. Genel Başkan’ımız Meral Akşener ‘in medeniyete giden yolda bizlere öncülük ederek yolumuzu açması ile başladı.
Bizler , kendimizi iyiler ve cesurlar hareketi olarak tanımlar iken ve bunu tüm benliğimizle damarlarımızda hissederken şunun farkındalığında olmamız gerektiği konusuna dikkatlerinizi çekmek istiyorum. Tüm teşkilatımız , gönüllü kadrolardan oluşan,1. Senesini daha yeni doldurmuş , her türlü kısıtlı imkan ve zorluklar ile mücadele etmiş biz İYİ Parti’liler olarak kendi gücümüzün farkında olalım istiyorum. Bu güç asla ve asla küçümsenmeyecek , yalansız gerçeğin ta kendisi bir cesur kararlılık örneğidir. Gerek Psikolojik ve gerekse dışlanmaya çalışan tüm engellemelere rağmen bu 1 senelik süre dahilinde partimiz ilçemizde teşkilatlanmasını tamamlamış , baskın bir genel seçim sürecini olabilecek azami gayret ile aşarak 40 milletvekili ile TBMM’de aktif olarak çalışır bir mekanizmayı hayat geçirmeyi başarmıştır ve bu da demokrasimiz için partimiz adına atılmış çok önemli bir imzadır , çok önemli bir kazanımdır. Bu kazanım , Çorlu’muzda biz İYİ partimize oy veren 20.000’den fazla vatandaşımız tarafından da tescillenmiştir.
Kendi adıma şunu söylemeliyim ki, önceleri bizzat apolitik bir tavırla uzak durmayı tercih ettiğim hayatımın 45. yılında , aktif siyasete Genel Başkan’ımız Sn. Meral Akşener ile başlamaktan duyduğum onuru ve gururu kelimeler ile anlatamam ki bu karşılıksız ya da beklentisiz güven ve itibarın adıdır ve kendisi ile ne kadar övünsek azdır.
İYİ ki siz mesai arkadaşlarımla İYİ PARTİ çatısı altında siyasete girmişim çünkü sizler gibi , Mustafa Kemal Atatürk’ün vazgeçilmez ilkeleri ile geleceğimize yön verecek ve sahip çıkmaya gönüllü bireyler ile çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum.
İYİ ki varsınız ve İYİ ki hala beraberiz.
Hepinize geldiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve nice yılları gene bu meydanlarda hep beraber kutlayabilmek dileği ile hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.
Dedi.Törenin ardından İlçe başkanlığı binasına geçen İlçe başkanı M.İlker ATASEVER ve yönetim kurulu İYİ PARTİ ÇORLU ilçe binasında, il başkanı SERTAÇ ALKAYA ve başkan yardımcılarını ağırladı.

corlu 27.10.2018    (340) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  O Araçlar Sayıştay Raporuna Yansıdı 17.11
  Özel Kaleme Atama Yapıldı 15.11
  Trabzonlulara Cevap Geldi 14.11
  AKPARTİ Gönül Belediyeciliği 14.11
  Uysalcan dan Anlamlı Ziyaret 14.11
  Müge Yıldız Aday Gibi Konuştu 14.11
  Umut Güngör TOBB Fuarcılık Meclisine Seçildi. 12.11
  Orion AVM Boyner de Çılgın İndirim 10.11
  Kaymakamdan Yeni Sanayi Sitesine Ziyaret 10.11
  ÇTSO dan 10 Kasım Mesajı 09.11
  Yaşlı Teyze İstedi Kaymakam Yaptı. 07.11
  Hükümet Süleymanpaşa yı Unutmuş 07.11
  Nuhoğlu Eşit ve Doğru Hizmet Verilecek 06.11
  AKPARTİ Ergene de Son Durum 06.11
  Uysalcan Muhtarların Sorunlarını Dinledi. 06.11

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası