HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

İyi Parti 1 yaşında

 İYİ Parti Çorlu İlçe başkanlığı partisinin 1 . kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programına Çorlu Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan

corlu 27.10.2018 14:58:48    (580) Okunma

İYİ Parti Çorlu İlçe başkanlığı partisinin 1 . kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama programına Çorlu Atatürk anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan İYİ PARTİ ÇORLU ilçe başkanlığı yönetim kurulu ardından Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk , silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşı okudu. Ardından günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan İYİ PARTİ ÇORLU İlçe başkanı M.İlker ATASEVER Değerli arkadaşlarım;
Partimizin 1. kuruluş yıldönümü münasebeti ile bir araya geldiğimiz, Çorlu’muzun Atatürk ismi ile taçlandırıldığı bu güzel meydanda hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum ve hoş geldiniz diyorum.
1 yıl bir siyasi parti için kısa gelebilir ama nedense bana çok uzun geldi. Yıllardır sizler ile beraber çalışıyoruz gibi hissettirdi. Çünkü biz İYİ’ler bu anı yıllarca hasretle bekledik . Ve o an , Sn. Genel Başkan’ımız Meral Akşener ‘in medeniyete giden yolda bizlere öncülük ederek yolumuzu açması ile başladı.
Bizler , kendimizi iyiler ve cesurlar hareketi olarak tanımlar iken ve bunu tüm benliğimizle damarlarımızda hissederken şunun farkındalığında olmamız gerektiği konusuna dikkatlerinizi çekmek istiyorum. Tüm teşkilatımız , gönüllü kadrolardan oluşan,1. Senesini daha yeni doldurmuş , her türlü kısıtlı imkan ve zorluklar ile mücadele etmiş biz İYİ Parti’liler olarak kendi gücümüzün farkında olalım istiyorum. Bu güç asla ve asla küçümsenmeyecek , yalansız gerçeğin ta kendisi bir cesur kararlılık örneğidir. Gerek Psikolojik ve gerekse dışlanmaya çalışan tüm engellemelere rağmen bu 1 senelik süre dahilinde partimiz ilçemizde teşkilatlanmasını tamamlamış , baskın bir genel seçim sürecini olabilecek azami gayret ile aşarak 40 milletvekili ile TBMM’de aktif olarak çalışır bir mekanizmayı hayat geçirmeyi başarmıştır ve bu da demokrasimiz için partimiz adına atılmış çok önemli bir imzadır , çok önemli bir kazanımdır. Bu kazanım , Çorlu’muzda biz İYİ partimize oy veren 20.000’den fazla vatandaşımız tarafından da tescillenmiştir.
Kendi adıma şunu söylemeliyim ki, önceleri bizzat apolitik bir tavırla uzak durmayı tercih ettiğim hayatımın 45. yılında , aktif siyasete Genel Başkan’ımız Sn. Meral Akşener ile başlamaktan duyduğum onuru ve gururu kelimeler ile anlatamam ki bu karşılıksız ya da beklentisiz güven ve itibarın adıdır ve kendisi ile ne kadar övünsek azdır.
İYİ ki siz mesai arkadaşlarımla İYİ PARTİ çatısı altında siyasete girmişim çünkü sizler gibi , Mustafa Kemal Atatürk’ün vazgeçilmez ilkeleri ile geleceğimize yön verecek ve sahip çıkmaya gönüllü bireyler ile çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum.
İYİ ki varsınız ve İYİ ki hala beraberiz.
Hepinize geldiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve nice yılları gene bu meydanlarda hep beraber kutlayabilmek dileği ile hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.
Dedi.Törenin ardından İlçe başkanlığı binasına geçen İlçe başkanı M.İlker ATASEVER ve yönetim kurulu İYİ PARTİ ÇORLU ilçe binasında, il başkanı SERTAÇ ALKAYA ve başkan yardımcılarını ağırladı.

corlu 27.10.2018    (580) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Çorluda Neler Oluyor? 19.02
  Çorlu Kaymakamlığı 2019 Raporu 18.02
  İzzet volkan ICC görevine Başladı 16.02
  Çekçekecilere Düzenleme Geliyor 16.02
  Velimeşe OSB Yönetiminde Sıkıntı Var. 29.01
  Çorlu ya Polis Takviyesi Yapılabilir 24.01
  Belediye Başkanından Son Uyarı 21.01
  Yeniden Refah Çorlu Basın Açıklaması 18.01
  Reyap Hastanesinde Son Durum 15.01
  Ergene Belediyesi İcralık Oldu. 14.01
  Baba Dediğin Böyle Olur. 13.01
  Tekirdağ Valiliği 2019 Raporu 12.01
  2020 Uyusturucu İle Mücadele Yılı 06.01
  Balmumu Heykeller Müzesi Detayları 03.01
  Tekirdağın Bağrına Hançer 26.12

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası