HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kadir Başkan Sert Konuştu.

 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında gündeme dair konuşma yapan Büyük Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´Çıkmış bir il ba

corlu 12.09.2018 18:00:43    (2416) Okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında gündeme dair konuşma yapan Büyük Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´Çıkmış bir il başkanı 11 ilçe de töhmet altında bırakılıyor, varsa elinde bir belge çıkarsın, şurada şu var dersin´´ dedi

Meclis Üyelerine Teşekkür
Albayrak ´´Takdir edersiniz ki artık yerel seçim sürecine girdik bugün itibariyle 1627 gündür Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanlığı görevini yapıyorum, beraber görev yapıyoruz, Ben bu süreçte Büyükşehir Belediye Meclisinin göstermiş olduğu birlik, beraberlik, arkadaşlık, dostluk ve Tekirdağ´ın sorunlarına sahip çıkmak adına Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinin tamamına, 60 üyeye teşekkür ediyorum´´ dedi.

Kendi Meclis Üyelerini Eleştiriyorlar
Yerelde siyasal süreç başlayınca ortalığın hareketlendiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Bu süreçte en çok etkilenecek olan da Tekirdağ Büyükşehir belediyesi olacaktır, 3 partimizin de burada üyeleri var, 3 partimizin de il başkanları yöneticilerine veya yerel idarecilerine buradan sesleniyorum, Eğer Büyükşehir Belediyesi ile bir talepleri olacaksa veya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili bir açıklamaları olacaksa burada 3 partimizin de üyesi var. Büyükşehir Belediyesini tenkit ettiğiniz anda bilinsin ki burada üç siyasi partinin de üyelerinin bulunduğu Büyükşehir Belediye Meclisine tenkit ediliyor, sadece Kadir Albayrak´ı değil´´ dedi.

Bende Burada Meclis Üyesiyim
Albayrak ´´Ben de burada 60 kişiden biri olaraktan Büyükşehir Belediye başkanıyım,o nedenle bütün siyasi partilere söylüyorum, lütfen İl başkanlarınıza söyleyin beyanat vereceklerse rakamları doğru versinler veya rakamları bizden alsınlar. Ak Partililer de alabilir Cumhuriyet Halk partililer de alabilir, Milliyetçi Hareket partililer de alabilir, gelsinler resmi rakamlarla konuşsunlar´´ dedi.

Afaki Rakamlar İle Konuşuyorlar.
Afaki rakamlarla konuşulduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Gerçek olmayan bilgilerle konuşulduğu zaman, ortada bir kaos oluyor, o zaman ben de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bir cevap verme durumunda oluyorum ben bunu istemiyorum´´ dedi.

Gelsinler Her türlü Bilgiyi İstesinler
Konuşmasına devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Yeter ki verilen rakamlar, bilgiler net olsun, bunu özellikle istiyorum, gelsinler her türlü resmi belgeyi vermeye hazırım´´ dedi.

11 İlçeyi Töhmet Altında Bırakıyorlar
Kendisini en çok etkileyen konuyu açıklayan Albayrak, ´´Bir siyasi partinin İl Başkanı, bir evrak elinde, evraklarda bir müfettişinin raporu var, raporun altında da hangi belediyenin olduğu belli olmasın diye belediyenin üstüne çizmişler, ama bu söylenirken 11 ilçe de töhmet altında bırakılıyor, varsa elinde bir belge çıkarsın, şurada şu var dersin, ama böyle 11 ilçe´nin tamamı Büyükşehir Belediyesini ilgilendiriyor, Büyükşehir Belediyesinin de burada 60 üyesi var, O nedenle çok rica ediyorum, siyasi bir sürece girdiğimiz için her türlü dosya belge gerçekçi rakamlarla, resmi rakamlarla vermeye hazırım´´ dedi

corlu 12.09.2018    (2416) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  Tecrübe Deyince İbrahim Gönül.. 13.12
  ÇORLU TSO YENİDEN “A” SINIFI 12.12
  CHP İle İttifak Söz Konusu Değil. 12.12
  Onların 9 unu Toplasan İbrahim Uyan Yapmaz 09.12
  Ergene nin Birleştirici Gücü Müge Yıldız 09.12
  Saray da Sandığın Zaferi 09.12
  Belediyelerin 2019 Bütçesi; 2.7 Milyar TL. 08.12
  Çorlu Belediyesinde Su Usulsüzlüğü 05.12
  Vatandaş Ne İstiyorsa Onu Yapıyoruz. 05.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Valilik açıklaması 04.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Ceza Yok 04.12
  Kış Lastiği Uygulamasında Son Nokta. 30.11
  Adalet Tecelli Etti 30.11
  O Pankart Örtülü Mesaj mı? 27.11
  Otopark Ücretlerin Kimin İşene Yaradı 21.11

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası