HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Kadir Başkan Sert Konuştu.

 Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında gündeme dair konuşma yapan Büyük Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´Çıkmış bir il ba

corlu 12.09.2018 18:00:43    (2537) Okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında gündeme dair konuşma yapan Büyük Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´Çıkmış bir il başkanı 11 ilçe de töhmet altında bırakılıyor, varsa elinde bir belge çıkarsın, şurada şu var dersin´´ dedi

Meclis Üyelerine Teşekkür
Albayrak ´´Takdir edersiniz ki artık yerel seçim sürecine girdik bugün itibariyle 1627 gündür Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanlığı görevini yapıyorum, beraber görev yapıyoruz, Ben bu süreçte Büyükşehir Belediye Meclisinin göstermiş olduğu birlik, beraberlik, arkadaşlık, dostluk ve Tekirdağ´ın sorunlarına sahip çıkmak adına Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinin tamamına, 60 üyeye teşekkür ediyorum´´ dedi.

Kendi Meclis Üyelerini Eleştiriyorlar
Yerelde siyasal süreç başlayınca ortalığın hareketlendiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Bu süreçte en çok etkilenecek olan da Tekirdağ Büyükşehir belediyesi olacaktır, 3 partimizin de burada üyeleri var, 3 partimizin de il başkanları yöneticilerine veya yerel idarecilerine buradan sesleniyorum, Eğer Büyükşehir Belediyesi ile bir talepleri olacaksa veya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili bir açıklamaları olacaksa burada 3 partimizin de üyesi var. Büyükşehir Belediyesini tenkit ettiğiniz anda bilinsin ki burada üç siyasi partinin de üyelerinin bulunduğu Büyükşehir Belediye Meclisine tenkit ediliyor, sadece Kadir Albayrak´ı değil´´ dedi.

Bende Burada Meclis Üyesiyim
Albayrak ´´Ben de burada 60 kişiden biri olaraktan Büyükşehir Belediye başkanıyım,o nedenle bütün siyasi partilere söylüyorum, lütfen İl başkanlarınıza söyleyin beyanat vereceklerse rakamları doğru versinler veya rakamları bizden alsınlar. Ak Partililer de alabilir Cumhuriyet Halk partililer de alabilir, Milliyetçi Hareket partililer de alabilir, gelsinler resmi rakamlarla konuşsunlar´´ dedi.

Afaki Rakamlar İle Konuşuyorlar.
Afaki rakamlarla konuşulduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Gerçek olmayan bilgilerle konuşulduğu zaman, ortada bir kaos oluyor, o zaman ben de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bir cevap verme durumunda oluyorum ben bunu istemiyorum´´ dedi.

Gelsinler Her türlü Bilgiyi İstesinler
Konuşmasına devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Yeter ki verilen rakamlar, bilgiler net olsun, bunu özellikle istiyorum, gelsinler her türlü resmi belgeyi vermeye hazırım´´ dedi.

11 İlçeyi Töhmet Altında Bırakıyorlar
Kendisini en çok etkileyen konuyu açıklayan Albayrak, ´´Bir siyasi partinin İl Başkanı, bir evrak elinde, evraklarda bir müfettişinin raporu var, raporun altında da hangi belediyenin olduğu belli olmasın diye belediyenin üstüne çizmişler, ama bu söylenirken 11 ilçe de töhmet altında bırakılıyor, varsa elinde bir belge çıkarsın, şurada şu var dersin, ama böyle 11 ilçe´nin tamamı Büyükşehir Belediyesini ilgilendiriyor, Büyükşehir Belediyesinin de burada 60 üyesi var, O nedenle çok rica ediyorum, siyasi bir sürece girdiğimiz için her türlü dosya belge gerçekçi rakamlarla, resmi rakamlarla vermeye hazırım´´ dedi

corlu 12.09.2018    (2537) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  TOKİ Çorluda 608 Konut Yapacak
  Çorlu Nüfus Bilgileri (TÜİK 2018)
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ergene Belediyesi 31 Mart Seçim Sonuçları
  31 Mart 2019 Çorlu Sonuçları
  Çorlu Belediyesine 3 Soru
  AKPARTİ lilere 8 Önemli Soru
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı

Son Haberler

  Hasan Toprak O Arsaya Hastane Yapılacak 18.06
  AKP Tekirdağ İl Başkanı Özür Dilemeli 14.06
  Orion’dan 150 TL O-PARA kazanma fırsatı 13.06
  Vatandaşın Sorunları İle İlgileniyoruz. 11.06
  19 Mayıs Bütçesi Nasıl 222 Bin TL Oldu. 10.06
  Albayrak, Er Meydanında Söz Verdi 09.06
  6 Yıl Önce Söz Vermiştim 07.06
  Mezarlıklar Bayrama Hazır 01.06
  Akparti Ergenede Şifreyi Çözdü 27.05
  ÇBSK Basketbol Tk. 2. Lige Yükseldi. 27.05
  Aldığı Maaşı Öğrencilere Veriyor. 25.05
  Ergene Velimeşe 2.Lige Yükseldi 24.05
  Gazeteciler S.O.S Verdi 21.05
  19 Mayıs Çorluda Çoşku İle Kutlandı 21.05
  Zabıta Fırınlarda Gramaj Kontrolü Yaptı 18.05

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası