HABER ARA >>>    >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

Çorlu TSO Yeni Hizmet Binasının Resmi Açılışı Yapıldı

 Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının (Çorlu TSO) resmi açılışı ve vergi ödül töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklı

corlu 13.09.2017 13:33:17    (531) Okunma

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının (Çorlu TSO) resmi açılışı ve vergi ödül töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımıyla 10 Eylül 2017 Pazar günü gerçekleşti.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, Meclis Başkanı İsmail Güleroğlu ile Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu açılış törenine; Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, 24. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanları ve Üyeleri, İl ve İlçe Protokolü, Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odamız Üyeleri ve Basın Mensupları katılımda bulundular.

Çorlu TSO Yeni Hizmet Binasının Açılışı ve Ödül Töreni’ne katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların, iş dünyasındaki sıkıntıları hükümete aktararak çözüm bulunması için çalıştığını vurguladı. Hisarcıklıoğlu oda-borsa üyelerinin finansman ve istihdam yükleri başta olmak üzere sorunların çözümüne çok önemli katkılar sağladıklarını anlattı.

Vergi ve ihracat rakamlarının üretim nerde yapılıyorsa oraya ait olması gerektiğini belirten Hisarcıklıoğlu, “Üretim nerde yapılıyorsa ihracat da vergi de o ile yazılmalı. O zaman üyelerimize ve o kente daha iyi hizmet sunma imkânı bulabiliriz. Sayın Milletvekillerimiz duysun. Bir yasal düzenlemeye ihtiyaç var bu konuda” diye konuştu.

Hisarcıklıoğlu, Çorlu’ya yine hayırlı işler için geldiklerini söyledi. Yeni hizmet binasının yapılmasında emeğe geçenleri, rahmetli Başkan Enis Sülün, başta olmak üzere kutladığını belirten Hisarckılıoğlu, “Bu vesileyle Çorlu ekonomisine büyük katkısı ve hizmetleri olan Sayın Sülün’e bir defa daha Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.

ÇORLU GELECEĞİ KUCAKLAYAN BİR KENTTİR

Çorlu’nun ülke sanayinin gözbebeği ve adeta lokomotifi olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Çorlu Trakya’nın en gelişmiş ilçesi. Türkiye’de de ilk 10 ilçe içindesiniz. Ayrıca Türkiyenin 4. büyük sanayi kenti. Trakya’nın tek hava limanı da Çorlu’da. Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşunun 19’u Çorlu’dan çıktı. Sadece son 5 senede 4 yeni OSB kuruldu. Kısaca Çorlu adeta, geleceği kucaklayan şehir. Çorlu’nun ülkemiz ekonomisi ve sanayine katkılarından dolayı gurur duyuyorum. Sanayimizin bu yıldız şehrine yakışır bir oda hizmet binası lazımdıifadelerini kullandı.

ÇORLU TSO A SINIFI EN ÜST SEVİYEDE BİR ODADIR

Çorlu TSO akredite oda olarak A sınıfı, yani en üst seviye oda durumuna geldiğinden söz eden Hisarcıklıoğlu, bu yıl da tetkiklerden başarıyla geçtiğini bildirdi. TOBB Başkanı, “Çorlu TSO artık Avrupa standardlarında bir Oda. Pariste bulunan bir odayla aynı seviyede. Sizlerin ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet veriyor. Çorlu geliştikçe daha fazla göç alıyor, niteliksiz işgücü artıyor. Odamız bu sıkıntıya çözüm üretmiş. KOSGEB ile birlikte Uygulamalı Girişimcilik eğitimleri veriyor. Tekirdağ’da kendi işini kuran girişimcilerin yarısı Çorlu’dan çıkmış. Bu da, Çorlu’nun girişimci kültürünün ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Ayrıca Odamızın da doğru bir iş yapıp, iyi bir sonuç aldığına işaret ediyor. Yine Odamız, Ar-Ge birimi kurmuş. KOSGEB’e de proje sunup kabul ettirmiş. Bölgesel kalkınmada Ar-Ge ve İnovasyon projesi yapıyor, ücretsiz eğitimler veriyorlar. Çorlunun Ar-Ge ve inovasyon kapasitesini artırıyor. Mesleki Yeterlilikte Türkiye’de en aktif Odalardan (ilk 10 içinde). Burada da hizmeti üyesinin ayağına getirmiş durumda. Çorlu Odamızın çalışmalarıyla iftihar ediyorum. Oda Başkanımız İbrahim Gönül kardeşim, devraldığı bu bayrağı çok daha ileriye taşıyacak azme ve kapasiteye sahip. Hem kendisini, hem de Meclis Başkanımız İsmail Güleroğlu başta olmak üzere, Oda Yönetimini, Meclisini ve çalışanlarını, tüm bu özverili çalışmaları ve başarıları için kutluyor, tebrik ediyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu ayrıca, binanın içindeki konferans salonuna rahmetli oda başkanı Enis Sülün’ün isminin verilmesini istedi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Çorlu’ya bir üniversitenin de yakışacağını söyledi.

BİRLİK VE BERABERLİKLE BAŞARIDA GELECEKTİR

Son 1 senede oda ve borsalarla birlikte çalışıp iş dünyası için çok önemli işlere imza attıklarını açıklayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu şunları söyledi: “En büyük şikâyetiniz yüksek istihdam maliyetleriydi. Odalarımızla istihdam seferberliğini hayata geçirdik. İstihdam için tarihi destekler sağlandı. İlk 3 ay devletten olmak üzere, vergi ve SGK priminde önemli avantajlar var. Çorlu da sözünü tuttu, üye başına +1 istihdam sağladı. İkinci büyük şikayet finansman alanındaydı. Ucuz finansmana ulaşmakta sıkıntılar vardı. Oda ve borsa camiamızla birlikte elimizi taşın altına koyduk. Yüzde 9,9 faizle üyelerimize kredi imkanı sağladık. Çorlu’da da 138 üyemiz 7 milyon liralık kaynak kullandı. Yine bizim de içerisinde olduğumuz KOSGEB yine sıfır faizli 3 yıl vadeli 260 bin firmaya faizsiz kredi sağladı. Kredi Garanti Fonu aracılığıyla da 328 bin firmamızın kredisi için kefil olduk. Oda ve borsalarımızın istekleri ve takipleri ile hükümetimizin de olaya sıcak bakmasıyla yüzde 5 vergi indirimi sağladık. Üretim Reform Paketi gibi çok önemli bir düzenleme hayata geçti. Yüzde 2 TRT kesintisini kaldırttık. OSB’lerde emlak vergisi, damga vergisi (toplamda 1 milyarlık yük) gibi şikayetçi olduğumuz pek çok konuda iyileştirmeler yapıldı. Mobilya-Beyaz Eşya-Konut’ta vergi indirimleri geldi. İş mahkemelerindeki davalar hep işveren aleyhine sonuçlanıyordu. Bunun yanlışlığını dile getirdik. Arabuluculuk yasalaştı: önce arabulucuya gidilecek. Sonuç olarak, eskiden Odalar ne iş yapıyor? diyorlardı. O devir çok geride kaldı. Artık Odalarımız sizlere her alanda en iyi hizmeti üretiyor. Sizin işlerinizi geliştirmeniz, daha çok kazanmanız için çalışıyor. Sıkıntılarınızı hükümete iletiyor, çözüm arıyor ve buluyor. İnşallah Çorlu asıl başarı hikâyesini, bundan sonra yazacak. Başarının formülü de basit: birlik-beraberlik. Zira nerede el birliği, güç birliği, ortak akıl varsa, orada mutlaka başarı da oluyor, Her meselenin üstesinden geliyorsunuz.”

ÜYELERİMİZE SOSYO-KÜLTÜREL VE EKONOMİK ANLAMDA EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İSTİYORUZ

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, törende yaptığı konuşmada; Ülkemize katma değer sağlayan, Çorlu ekonomisinin liderlerini ödüllendireceğimiz bu anlamlı törene katılan tüm işadamı dostlarımı kutluyor, kalkınma hamlemize sağladıkları katkılar için şahsım ve ülkem adına her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu gün önemli bir gün. Hem Çorlumuz için hem de Ticaret ve Sanayi Odamız için bugün geleceğin temellerini atmış bulunuyoruz. Bu aslında odamızın vizyonunun, hizmet anlayışının bir göstergesidir. Çünkü Odamız, üyesine verdiği hizmetin kalitesini arttırmak için fiziki altyapısını güçlendirmiştir. Asıl amacımız, odamıza kayıtlı olan üyelerimizin prestij ve imajını en üst seviyeye çıkarmak ve üyelerimize, sosyo-kültürel ve ekonomik anlamda en iyi hizmeti sunmaktır. Son 4 yılda oda olarak etkin kıldığımız yenilikçi, şeffaf, hizmet ve üye odaklı anlayışla Çorlu TSO büyük bir değişim geçirmiştir. Yaptığımız icraatlar, yürütülen faaliyetler ve gerçekleştirilen yeni hizmet binası gibi somut yatırımlar gerek bölgemiz gerekse Türkiye ölçeğinde, iş dünyasının büyük ilgi ve beğenisine mazhar olmuştur dedi.

BAŞARIYI KENDİMİZE VİZYON EDİNDİK

Gönül; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine ve topluma faydalı çalışmalar yapan, yürüttüğü faaliyetlerle ilgili her konuda ulusal ve uluslararası alanda başarılı olmayı kendine vizyon edinmiş bir kurum haline gelmiştir. Odamız 7.500 metrekare alan üstüne kurulmuş olup; üyelerimize hizmet vereceğimiz bölüm 3 kat, yönetim bölümü ise 4 kattan olmak üzere toplamda binamız 7 kattan oluşmaktadır. Alt katında 215 metrekarelik bir lokalimiz bulunmakta ayrıca 130 kişilik bir toplantı salonumuz da mevcuttur. Son katında ise 146 koltuk kapasiteli 200 metrekare alanında meclis salonumuz bulunmaktadır açıklamasında bulundu.

TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİNİN KURULMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bölgemizdeki üniversite sanayi işbirliğini geliştirmek ve Çorlu’yu sadece üretim değil aynı zamanda bir eğitim kenti yapma hedefimiz doğrultusunda bölgemize bir üniversite kurulması için de yine desteklerinizi bizden esirgemeyeceğinizi düşünmekteyiz diyen Gönül; Kuracağımız üniversite yerel ve global değerleri ve ekonomiye katkı sunmayı hedefleyen; şehrimizi eğitim, öğretim, teknoloji, ar-ge, kültürel ve sosyal faaliyetler ile kucaklayan bir üniversite olacaktır. Bu kapsamda kurulacak üniversite bir taraftan iş dünyasının yetişmiş eleman ihtiyacına destek sağlayacak, diğer taraftan da ürettiği bilgilerle ekonomik altyapımızın gelişmesinde fırsat sunacaktır. Çorlu’da bir vakıf üniversitesi kurulması ve bir fakültesinin de TOBB ETÜ üniversitesi işbirliğinde olması için bizler Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız ifadelerini kullandı.

GELİR ÜRETMEK İÇİN, ÜLKEMİZİN REFAHINI ARTIRMAK VE KATMA DEĞER YARATMAK, ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR

Yeni Hizmet Binamızın açılışının yanısıra düzenlediğimiz geleneksel vergi ödül törenimizde üyemiz olan başarılı firmalarımızı ödüllendirmenin de ayrıca gururunu yaşamaktayız diyerek konuşmasına başlayan Çorlu TSO Meclis Başkanı İsmail Güleroğlu; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak; hızla gelişmekte olan çorlumuzun; odamıza getirdiği ve getireceği büyük mesuliyetlerin bilincindeyiz. Tüm çalışmalarımızda amacımız; üyelerimize, Çorlumuza en iyi hizmeti vererek, en yüksek memnuniyeti sağlamaktır. Gelir üretmek için, ülkemizin refahını artırmak ve katma değer yaratmak, öncelikli hedefimizdir açıklamasında bulundu.

TÜRKİYENİN EN GELİŞMİŞ İLÇELERİNDEN BİR TANESİ ÇORLUDUR

Güleroğlu, konuşmasının son bölümünde; Çorlumuzun, Türkiye’nin sanayi merkezi konumuna yükselmesinde bu salonu dolduran müteşebbislerimizin payı çok büyüktür.Odamızda bir fiil faaliyette olan üye sayımız 7259 dur. Bunun 855 adeti sanayi kuruluşudur. Güçlü ulaşım bağlantıları, önemli sanayisi, iş olanakları ve stratejik önemiyle Tekirdağın en büyük ilçesi olan Çorlumuz, ülkemizin de en gelişmiş ilçelerindendir. Bu ilçe 800ün üzerinde sanayiciye ev sahipliği yapıyorsa, bu ilçe 100 bine yakın insana istihdam sağlıyorsa, bu başarı tabi ki sizlerin sayesinde, sizlerin büyük özverileriyle meydana gelmiştir. Sözlerime burada son verirken; bu odanın yapımında emeği geçen başta Sayın Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere meclisimizi ve tüm kişi , kurum ve kuruluşu tebrik ediyor, üyelerimize de bize verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

ÇORLU, ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAMAKTADIR

Çorlu TSO Yeni Hizmet Binasının önemine değinen Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan; Ben ödül almaya hak kazanan tüm sanayicilerimize devletimiz adına teşekkür ediyorum. Çorlu gerçekten önemli bir şehrimiz. 250 binin üzerinde nüfusuyla gerçekten ülke ekonomisine katkı sağlayan güzide bir ilçemiz. Çorluya yapılan her yatırım çok kutsaldır. Başta rahmetli başkanımız Enis Sülün olmak üzere bu binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hizmet sunumunda gerçekten dünya kalitesini kanıtlanış bir oda. Böyle bir odaya da böyle güzel bir bina yakışırdı ifadelerini kullandı.

DAHA GÜZEL BİR TEKİRDAĞ İÇİN BİRLİK OLACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, konuşmasında birliktelik mesajları vererek; Çorlu TSOya yakışan bir binanın resmi açılışını gerçekleştireceğiz. Bu binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Farklı partilerden olabiliriz. Farklı kurum yada kuruluşlardan olabiliriz ama buradaki esas gayemiz Tekirdağdır.Ortak noktamız burasıdır. Bizler bölgemizi daha iyi yerlere getirmek için hep birlikte çalışmalarımızı yürüteceğiz açıklamasında bulundu.

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
2014 yılında temellerini attığımız Çorlu TSO Yeni Hizmet Binasının açılışını gerçekleştirmenin sevinci içerisindeyiz diyen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün; Bu binanın temelinin atılmasında ruhsatının alınmasında ve hizmete kazandırılmasında rol oynayan herkese çok teşekkür ederim. Vergi ödülü alacak iş adamlarımızı tebrik ediyorum dedi.

SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARIMIZLA ORTAK ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYORUZ

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, gerçekleştirdiği konuşmada; Çorlu, Türkiyenin en önemli sanayi kentlerinden biridir. Bizler sanayicimizle iş adamlarımızla birlikte bölgemiz ve ülkemiz adına çalışıyoruz. Bu binanın yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Çorlu TSO Başkanları tarafından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğluna hediye takdim edilirken, Hisarcıklıoğluda beraberinde getirdiği hediyeleri Çorlu TSO Başkanlarına verdi.

Ödül almaya hak kazanan üyelere ödüllerin takdimi sonrası tören sona erdi.

ÇORLU TSO
2013 YILI GELİRLERİNDEN
2014 YILINDA
KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ

1. GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
2. CANLAR MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
3. DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
4. FLEXTRONICS GLOBAL SERVİCES LOJİSTİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
5. ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
6. ASOS MEKATRONİK OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
7. EST PANEL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
8. GÖRENLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
9. İNAN SAĞLIK VE TURİZM LTD. ŞTİ.
10. ASLAN DERİ İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
11. METSA MAKİNE VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
12. LEDER KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
13. KURTUL MAKİNA SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
14. TRAKYA FOTOKOPİ SİSTEMLERİ VE OFİS CİHAZLARI LTD. ŞTİ.
15. FİMAKS PLASTİK A.Ş.

ÇORLU TSO
2014 YILI GELİRLERİNDEN
2015 YILINDA
KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ
1. GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
2. CANLAR MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
3. REYAP MEDİKAL HİZMETLER A.Ş.
4. BEŞEL BASIM VE SAN. TİC. A.Ş.
5. DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
6. UĞUR BETON METAL VE PLASTİK SANAYİ TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.
7. TAMTEKS TEKSTİL KONFEKSİYON İMALATI VE TİCARET A.Ş.
8. UĞUR YAN SANAYİ VE YER ALTI ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA LTD. ŞTİ.
9. GÖRENLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
10. ASOS MEKATRONİK OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
11. ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
12. ÖZGÜN İNŞAAT TESİSAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.
13. EMN DENİM SAN. VE TİC. A.Ş.
14. MARMARA ALÜMİNYUM VE YAPI ELEMANLARI TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.
15. END YAPI İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÇORLU TSO
2015 YILI GELİRLERİNDEN
2016 YILINDA
KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ
TRAKYA ELEKTRİK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş.
GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
PRO-PACK PLASTİK AMBALAJ VE MAKİNA SAN. TİC. A.Ş.
MONDİ İSTANBUL AMBALAJ LTD. ŞTİ.
E.G.O. ELEKTRİKLİ ALETLER SANAYİ A.Ş.
CANLAR MEKATRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İMPAZ İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYE MADENCİLİK KATI ATIK DEPOLAMA PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
DENGE KİMYA VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
UĞUR BETON METAL VE PLASTİK SAN. TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.
EST PANEL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
BEŞEL BASIM SAN. VE TİC. A.Ş.
KURTUL MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
C.F. MAİER POLİMER TEKNİK LTD. ŞTİ.

ÇORLU TSO
2013 YILI GELİRLERİNDEN
2014 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ
1.T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI
2.İLHAN İLKER FEDAREL POWER CORPORATION
3.NAGİHAN DEMİRKAYA VİZYON GRANİT
4. 4 K DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI
5.SİNAN DEMİR TESSAN TESİSAT SANAYİ
6.EROL GÖLÇEK EKİN HARİTA
7.ALPHACHEM MEHMET CENGİZ SAĞ OSMAN MACİT MISIRLI KOLL. ŞTİ.
8.SERKAN ERCİLİ ERÇİLİLER VİNÇ - FORKLİFT
9.HALİL KÖSE ÖZKÖSE TİCARET
10.HIZIR İLYAS AYAZ
11.MVA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI
12.METİN AKGÜN AKGÜN TİCARET
13.NİYAZİ YILDIZ ÜNAL HALI MOBİLYA
14.ELİT GRUP MAKİNE SAN. VE TİC. KOLL. ŞTİ. CEVAT TAŞKAN VE ORTAKLARI
15.MURAT KÜÇÜK KAHVEJİM KAFE
ÇORLU TSO
2014 YILI GELİRLERİNDEN
2015 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ
1. T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI
2. İLHAN İLKER FEDAREL POWER CORPORATION
3. 4 K DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI
4. ERCAN ÖZSİVRİ BORU MİL SANAYİ
5. SERKAN ERCİLİ ERÇİLİLER VİNÇ – FORKLİFT
6. ALPHACHEM MEHMET CENGİZ SAĞ OSMAN MACİT MISIRLI KOLL ŞTİ
7. NAZMİ AYDOĞMUŞ NATURA İNŞAAT ORTAKLIĞI
8. MVA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI
9. LEYLA KÜLEKÇİ YAĞMUR ORTOPEDİ
10. SITKI KOL M. CAN HAVALANDIRMA TİCARET
11. HIZIR İLYAS AYAZ
12. ÜMİT KOCABAŞ ÜMT ÜSTÜN MEKANİK TEKNOLOJİLERİ MAKİNE SAN.

ÇORLU TSO
2015 YILI GELİRLERİNDEN
2016 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELERİMİZ
1.T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI
2.SEFER BAŞAK SEFA OTEL
3.MVA DIŞ TİC. KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI
4. 4K DIŞ TİC. VE PAZ. KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI
5.HASAN BENEK BEYZA DAĞITIM
6. İLHAN İLKER FEDERAL POWER CORPORATION
7.EROL GÖLÇEK EKİN HARİTA
8.ERCAN ÖZSİVRİ BORU MİL SANAYİ
9. KAR-TEK KOLL. ŞTİ. ÖMER ŞAKAR VE FATMA SERPİL ŞAKAR
10.İREM DERYA SİREM İNŞAAT
11.HIZIR İLYAS AYAZ
12.BERRİN FİLİZ ÖKE YEMEK ÜRETİM
13.SITKI KOL M. CAN HAVALANDIRMA TİCARET
14.ELİT MAKİNE SAN. VE TİC. KOLL. ŞTİ. CEVAT TAŞKAN VE ORTAĞI
ÇORLU TSO
2014 YILI İHRACAT ÖDÜLLERİ
1.POLYPLEX EUROPA POLYESTER FİLM SAN. VE TİC. A.Ş.
2.EUROTEC MÜHENDİSLİK PLASTİKLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
3.A.B.A. OTOMOTİV – AHMET BULUT
ÇORLU TSO
2015 YILI İHRACAT ÖDÜLLERİ
1. POLYPLEX EUROPA POLYESTER FİLM SAN. VE TİC. A.Ş.
2. PİKASAN PLASTİK KAUÇUK SAN. A.Ş.
3.ATHOS ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


ODAMIZDA 50 YILINI DOLDURMUŞ VE
HALEN FAAL OLAN ÜYELERİMİZ
1.RAFET KARACAOĞLU KARACA TİCARET
2.RASİM ÇALIŞKAN – TAŞ NAKLİ, İHZAR YOL VE KÖPRÜ İNŞAATI VE TAAHHÜT İŞLERİ
3.S.S. PAŞAKÖY SULAMA KOOPERATİFİ
ÇEVREYE SAYGI ONUR ÖDÜLÜ
1.CAN TEKSTİL ENTEGRE TESİSLERİ VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. ÇORLU ŞUBESİ
ISO 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNDA
YER ALAN SANAYİCİ ÜYEMİZ
1.UNILEVER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş./ÇORLU FABRİKASI

corlu 13.09.2017    (531) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSİZ KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  TEKPARK ta Operasyon 6 Kişi Görevden Alındı.
  İYİ Parti den AKPARTİ Çelengine Tepki
  Ergene Belediyesinde Sular Durulmuyor.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Çorlu Belediyesi Bu Caddeyi Neden Açmıyor.
  Ünal Baysan Özür Dilemeli
  AKPARTİ de ŞOK İstifa
  CHP Saray İlçe Başkanı Uzaklaştırıldı.
  Rasim Yüksel O Soruyu Cevapladı
  Hedefim Milletvekili Olmak

Son Haberler

  İzzet Volkan Hava Alanına Sahip Çıkalım 21.06
  33 STKdan Ortak Açıklama CUMHUR İTTİFAKI 21.06
  AKPARTİ ile CHP Mitingleri Arasındaki Farklar 21.06
  İNCE Çorluya Köprülü İçin mi Geldi 20.06
  Sokak Hayvanları Emin Ellerde 20.06
  Pazarda File Dağıtımı Gerçekleştirildi 20.06
  Ergene’de Yaz Okulu Kursları Başlıyor 20.06
  Engelli Vatandaşların Her Zaman Yanındalar 18.06
  Ergene Belediyesi Çöp Konteynerlarını Yeniliyor 18.06
  Ramazanda 30 Bin Kişiyi Ağırladılar 18.06
  Bayram Coşkusunu Yeni Binalarında Kutladılar 17.06
  Başkan Albayrak Vatandaşlarla Bayramlaştı 17.06
  Yaya Yolu Şemsiyelerle Renklendi 14.06
  27 Otobüs Vatandaşların Hizmetine Sunuldu 14.06
  Başkan Sarıkurt Personel İle Bayramlaştı 14.06

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.

Sitemiz corluda.com İnternet yayıncıları Derneği      Üyesi ve Çorlu temsilcisidir                    Site Haritası