HABER ARA >>>     >>> 2011 de NELER OLDU SON 30 HABER

BAYSAN Korkmadan Devam Edeceğiz

 CHP Çorlu ilçe lokalinde konuşma yapan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Anayasa değişikliği için yapılacak referandum sürecine dair değerlendirmele

corlu 28.01.2017 12:50:50    (4926) Okunma

CHP Çorlu ilçe lokalinde konuşma yapan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Anayasa değişikliği için yapılacak referandum sürecine dair değerlendirmelerde bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak´ın Çorlu ilçe örgütüne yaptığı ziyarette konuşan Baysan ´´Bundan sonra korkmadan bu iş zor demeden mücadelemizi devam ettireceğiz´´ dedi.

Önümüzde Zorlu Bir Süreç Var
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ´´Gerçekten önümüzde zorlu gözüken bir süreç var. Ama bizlere düşen görev bu zoru kolaya çevirmek´´ dedi.

İnsanlar Uyutuluyor.
Baysan ´´Türkiye´de maalesef televizyonlarda her türlü dizinin izlendiği, programların yapıldığı, evlendirme programlarından tutun da saçma sapan dizilerin oynadığı bir dönemde Türkiye´yi ilgilendiren iyi veya kötü bir Anayasa değişikliğine gidiliyor, ve kimse bu Anayasa değişikliği esnasında televizyonlarda kimlerin ne konuştuğunu bu değişikliklerin ne getireceğini öğrenemiyor, yani insanların gözlerinden bir şeyler alınıp gidiliyor, açıklanmıyor.´´ dedi. 

Medya Kabuk Değiştirmiş
Konuşmasına devam eden Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ´´Şimdi bundan sonra ki süreç işte meydanlarda konuşun deniliyor, ama hepimizin de bildiği bir gerçek var, şu anda medya muazzam bir kabuk değiştirmiş, evet oylarının çok fazla çıkacağı algısı yaratılıyor.´´ dedi.

O Kadar Kolay Olmayacak
Baysan ´´tecrübeme dayanarak bir şeyler söylemek istiyorum, bunun da o kadar kolay olduğunu tahmin etmiyorum´´ dedi.

Çok Keskin Olmaya Gerek Yok
Baysan ´´sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla her taraftan bu Anayasa değişikliğine hayır deniliyor. Şimdi bize düşen görev özellikle etrafımızda ki kişilerle sohbet esnasında bu değişikliğin bir rejim değişikliği olduğunu ve Türkiye´nin geleceğini ilgilendirdiğini, hayatımızı direk ilgilendirdiğini komşularımıza, yakınlarımıza anlatmamız gerek, bunu anlatırken de çok keskin olmaya gerek yok, anlatırız bizi dinlerlerse dinlerler sonuçta kendileri Hayır yada Evet oyu verecekler.´´ dedi.

Asıl Gücümüz İçimizdeki Atatürk Sevgimizdir.
Ünal Baysan ´´Bundan sonra korkmadan bu iş zor demeden mücadelemizi devam ettireceğiz. Biz eğer ki öyle korksaydık, mücadeleden yılsaydık biz kurtuluş savaşında yoktan var eden insanların torunları olarak şu anda hayatta olmazdık. O bakımdan bizim asıl gücümüz Çanakkale savaşında savaşan dedelerimiz, Atalarımız ve kalbimizde yaşattığımız Atatürk sevgisidir´´ dedi. Haber videosu izle

corlu 28.01.2017    (4926) Okunma
BU HABERE YORUMLAR
YORUM YAPILMAMIŞ   SESSÄ°Z KALMA YORUM YAP

Çorlu Gündemi

  Çorlu Asayiş Sorunlarında Düzelme Var
  Sahne Davası Duruşması Yapıldı.
  Çorlu da Arsa Satın Alacaklar DİKKAT
  Hisseli Arsa Satışına Dikkat
  Kızılay Kan Stokları Azalıyor mu?
  Çorluyu Sevmek Zafer Günlerinde Anmak Değildir

Son Haberler

  Emeklinin Sofarından 600 Ekmeği Çaldılar. 05.07
  MÜSİAD Asgari Ücret Artışından Memnunuz 05.07
  2. Lavanta Tarla Günleri Şenliği 27.06
  Çorlu Belediyesinden Vatandaşlara “Kurban” Uyarısı 27.06
  Çorlu Belediyesinde Bilgi Güvenliğini Uluslararası Standartta 21.06
  Rasim Yüksel Babalar Gününde Pasta Kesti 21.06
  Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz 21.06
  Dr. İlhami Özcan Aygunun Soru Önergesi 21.06
  Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezi gün sayıyor 21.06
  Atatürk Viyadüğümüzde çalışmalar tamamlanıyor 21.06
  Yunanistanda Cem Evi Açıldı 20.06
  Sözde Değil Özde Çevreci Bir Okul:TED Çorlu Koleji 10.06
  Çorlu Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı 27.05
  Kumbağ meydan projesinde son adımlar atılıyor 27.05
  Özcandan 27 Mayıs Açıklaması 27.05

İnternet Sınırsız Paylaşım ve Bilgi Kaynağıdır. Sitemizdeki Her Türlü Bilgi ve Resim Paylaşıma Acıktır. Kaynak Belirtilmesi Ahlaki Değerdir.Site Haritası