Emre KÖPRÜLÜ 1981 Çorlu doğumlu. İlk Orta ve Lise eğitimini Çorlu da tamamladı. Marmara üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2002 yılından buyana serbest avukat olarak Çorlu'da görev yapmaktadır. CHP Çorlu Gençlik kolları başkanlığı yaptıkdan sonra 2005 yılında CHP Çorlu ilçe yönetiminde görev aldı. 2009 yılında yapılan seçimle CHP Çorlu İlçe Başkanlığına seçildi. Türk hava Kurumu Çorlu Şubesi, Kızılay Çorlu Şubesi, Rumeli ve Balkan Türkleri derneği Çorlu Şubesi Üyesidir.
Aslen Kırklareli’li olan Hasan Salih HOŞBOY, 8 Aralık 1975 tarihinde, İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde doğmuştur. Öğrenim hayatına, Erenköy Zihni Paşa İlkokulu’nda başlamış, Ortaokulu Fenerbahçe Lisesi’nde okuduktan sonra, lise öğrenimine Haydarpaşa Teknik Okullarında Elektrik Bölümünü okuyarak devam etmiştir. Lise yıllarını, okul dışı zamanlarında babasının imalathanesinde çalışarak geçiren Hasan Salih HOŞBOY, 1995 yılında liseden mezun olmuştur. Liseden mezun olduktan sonraki iki yıl boyunca elektrik ve tekstil sektörlerinde çalışmıştır. 1997-1998 yıllarında vatani görevini Sivas’ta yapmıştır. Askerlik görevinden sonra, el aletleri sektöründe üç yıl satış şefi olarak, daha sonra mobilya malzemeleri satan bir şirkette üç yıl boyunca İstanbul Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu olarak çalışmıştır. 2004 yılından beri, endüstriyel bakım kimyasalları üreten bir firmada çalışan Hasan Salih HOŞBOY, beş yıldır aynı şirkette Trakya Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2007 yılında izlemiş olduğu Kan Uykusu Belgeseli’nde gördüğü Osman PAMUKOĞLU’nun yazmış olduğu, “Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok“ başlıklı kitabı okuyarak Osman PAMUKOĞLU’nu ve fikirlerini benimseyen Hasan Salih HOŞBOY, Nisan 2009’da HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ (HEPAR) Çorlu İlçe Başkanlığı’na kayıt olmuştur. Özverili çalışmaları sonucu, zaman içinde Çorlu İlçe Başkan Yardımcısı olan Hasan Salih HOŞBOY, Ekim 2010’da HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ Tekirdağ İl Başkanı olmuştur. Ülkenin kötü gidişatından ve geleceğine endişe ile bakmasından dolayı bir yurttaş olarak gerekeni yaparak, “konuşmak yerine”, harekete geçmeye karar veren Hasan Salih HOŞBOY, çocuklarımızın geleceği için çıkılan HAK VE EŞİTLİK yolunda mücadele etmeye karar vermiştir. Şubat 2011’de, HEPAR Genel Başkanı Sayın Osman PAMUKOĞLU tarafından Tekirdağ Milletvekili adayı olmaya layık görülmüştür. İki yıllık evli olan Hasan Salih HOŞBOY, beş yıldan beri Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde yaşamaktadır. Kişisel gelişim kitapları okumaktan, motosiklet kullanmaktan ve doğa sporları yapmaktan hoşlanmaktadır.
27 Temmuz 1981 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde doğan Tuncay BİLTEKİN, ilkokulu Mehmetçik ilkokulunda okumuştur. Ortaokulu, Çorlu Ortaokulu’nda okuyan Tuncay BİLTEKİN, lise eğitimini, Çıraklık Eğitim Merkezi’nde Oto-Motor Bölümü’nde tamamlamıştır. Çorlu İlçe sınırlarında yer alan Eski ve Yeni Sanayi Siteleri’nde otomotiv ve zirai aletler sektörlerinde çalışan Tuncay BİLTEKİN, askerlik görevini 2001 yılında Bayburt’ta uzun dönem er olarak ifa etmiştir. Askerlik dönüşü, ağır sanayi sektöründe hizmet veren bir fabrikada altı yıl boyunca çalışan Tuncay BİLTEKİN, daha sonra bir süre esnaflık yapmıştır. Şu anda özel bir şirkette tanıtım elemanı olarak çalışmaktadır. Osman PAMUKOĞLU’nu, izlemiş olduğu Kan Uykusu Belgeseli’yle tanıyan Tuncay BİLTEKİN, HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ (HEPAR) Çorlu İlçe Başkanlığı’nın kuruluşunda yer almış, Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütmüş, bir yılı aşkın bir süre Çorlu İlçe Sekreteri olarak görev yapmıştır. 16 Ocak 2011 tarihinde gerçekleşen HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ Olağan 2. Kurultayı’nda, Tekirdağ İli’ni temsilen, Parti Meclis Üyesi olarak seçilmiştir. Ülkemizin sorunlarının çözümünün tek çaresinin ve tam bağımsız bir Türkiye hayalinin tek mimarının Osman PAMUKOĞLU olabileceğini düşündüğü için, HEPAR’a üye olan Tuncay BİLTEKİN, siyaseti, parası olanın değil; aklı ve yüreği olanın yapması gerektiğinin canlı bir örneği olarak, Şubat 2011’de, Osman PAMUKOĞLU tarafından, HEPAR Tekirdağ Milletvekili adayı olmaya layık görülmüştür. Felsefe, kişisel gelişim ve tarih kitapları okumaktan zevk alan Tuncay BİLTEKİN, ailesiyle birlikte Çorlu’da yaşamaktadır
Özlem YEMİŞÇİ 1971’de Çorlu’da doğmuştur. Evli ve bir kız çocuğu annesidir. T.Ü.İnşaat Bölümünden 1992 yılında mezun olmuştur. 2009 yılının Şubat ayında yapılan Oda seçimlerini kazanarak Türkiye’nin ilk kadın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olma unvanını kazanan YEMİŞÇİ, aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Başkan Yardımcılığı ve TR21 Tekirdağ Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanlığı görevlerini de yürütmektedir. 1993 yılından bugüne Çorlu’da Global Sigorta A.Ş. İle birlikte 2000 yılından itibaren Global Otomotiv Turizm İnşaat Tic.Ltd.Şti. ve Globalim İnşaat ve Turizm San.Tic.Ltd.Şti. adı altında Rent A Car, Restoran ve İnşaat sektörü branşlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Aslen Malatya Akçadağ kütüğüne kayıtlı olan Yaşar CAYMAZ 01 01 1968 Yılında İstanbul da doğdu. İlk orta ve lise hayatını İstanbul Şişlide tamamladı. 1986 yılında genç yaşta Ticaret hayatına atıldı. İş dolayısı ile özel İngilizce ve Arapça eğitimi aldı. Vatani görevini 1990 yılında Ankara da tamamladıktan sonra, Büyük bir Holding in Trakya sorumluluğunu alması dolayısı ile 1992 yılında Çorlu ya yerleşti. Daha sonra Trakya genelinde bir pazarlama şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yürüttü. Yaşar CAYMAZ halen Çorlu da kurduğu ve bu gün Tüm TRAKYA da Markalaşan ÇORLU SAAT DÜNYASI firmasını başarı ile işletmektedir. Çevre, Eğitim, Kültür, Sanat, Spor, Gençlik gibi çeşitli alanlarda çalışmaları bulunan ve projelere destek veren, Yaşar CAYMAZ Bölge ve Ülke siyaseti ile yakından alakadar olmasına rağmen Türkiye deki Siyasi konjektür itibari ile aktif siyasete mesafeli oldu. Prof Dr. Numan KURTULMUŞ un kuruğu HALKIN SESİ PARTİSİ ile ilk defa aktif siyasete giren Yaşar CAYMAZ 1995 yılında Çorlu ya bağlı Türkgücü köyüne damat oldu. Yaşar CAYMAZ evli ve 3 Çocuk babasıdır.
Emre KÖPRÜLÜ 1981 Çorlu doğumlu. İlk Orta ve Lise eğitimini Çorlu da tamamladı. Marmara üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2002 yılından buyana serbest avukat olarak Çorlu'da görev yapmaktadır. CHP Çorlu Gençlik kolları başkanlığı yaptıkdan sonra 2005 yılında CHP Çorlu ilçe yönetiminde görev aldı. 2009 yılında yapılan seçimle CHP Çorlu İlçe Başkanlığına seçildi. Türk hava Kurumu Çorlu Şubesi, Kızılay Çorlu Şubesi, Rumeli ve Balkan Türkleri derneği Çorlu Şubesi Üyesidir.
Ayhan CİVAN 1964 Yılında Çorlu Seymen köyünde doğdu. İlk orta lise eğitimini Çorlu'da tamamladıktan sonra 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Avukat olarak mezun oldu. 1994 yılında serbest avukat olarak başladığı mesleğini halen çorlu'da sürdürmektedir. 1995 CHP Tekirdağ Milletvekili adaylığı, CHP Çorlu ilçe başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2007 yılında CHP Tekirdağ Milletvekili adayı oldu. 2009 Yerel seçimlerinde CHP Çorlu Belediyesi başkan adayı oldu. Evli ve iki Çoçuk babası Ayhan CİVAN'ın Çorlu'da görev aldığı sivil toplum kuruluşları; Çorlu Atatürkcü Düşünce Derneği, Çorlu İşadamları ve Sanayiciler Derneği, Çorlu Rumeli ve Balkan Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Çorlu Galatasaraylılar Derneği, Çorlu Rotary Kulübü, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Çorlu Kızılay Derneği, Çorlu Huzurevi Koruma ve Yardımlaşma Derneği, Çorlu Diyabet Derneği.
1956 yılında Ulaş’ta öğretmen babanın ılk oglu olarak dunyaya geldı. Ilk orta ve lıse tahsılını çorlu’da tamamlayarak 1975 yılında Bursa unıversıtesı ıktısadı ve sosyal bılımler fakultesıne gırdi.1976 yılında mıllıyetcı hareket partısı Bursa ıl genclık kolları kurucu yonetım kurulu uyesı olarak mhp dekı yonetıcılık hayatına basladı. Daha sonra sıyası yasakların kalkmasıyla tekırdag ıl ve ılcelerınde mıllıyetcı calısma partısının teskılatlanması calısmalarında bulundu.1987 mıllet vekıli genel secımlerınde corludan merhum necatı ozelın aday olması ıle hıcbır yerde teskılatı olmayan partının secım calısmalarını yurutmek ıcın corluda secım burosunu bır grup arkadası ıle acarak secım çalısmalarını sevk ve ıdare ettı. 1990 yılında corlu ulku ocakları baskanı olan bulent belen ramazan bayramını tekırdag’da gecıren merhum genel baskan başbug alparslan turkesi çorlu ulku ocaklarında agırlama serefıne naıl oldu. Milliyetçi çalısma partısının 1991 yılındakı 3. Olagan genel kurulunda merkez karar kuruluna secılen bulent belen 2000 yılına kadar bu gorevını surdurdu.1999 yılında 6 ılden sorumlu genel merkezce gorevlendırılen heyette yer aldı.1995-1999 ve 2002 yıllarında tekırdag mıllet vekılı adayı olan bulent belen 1980 yılından berı çorluda muhasebecılık yapmaktadır.çesıtlı sosyal derneklerde gorev alarak mıllı eğıtıme yaptıgı katkılardan dolayı 2001 yılı ogretmenler gununde corlu kaymakamlıgı onur plaketı ıle odullendırılmıstır. 2005 yılında eşi gonul hanımla bırlıkte hac farizasını yerıne getıren bulent belen evli ve üç çocuk babasıdır.

Kilis Tava

Adet  0 TL.

Şanlı Urfa Kebap

282 651 87 00

RF İle Yüz Güzelleştir

Adet  0 TL.

Kiralık Güzellik Salonu

Arajman No:2

Adet  29.00 TL.

Özgür Çiçek Evi

282 652 00 82

Sulu köfte

Adet  8 TL.

Hayal Sofrası

2826525566

3010 pensampermetre

Adet  94.4 Dolar

Selim Elektrik

282 654 31 57

Çift Kaşarlı Panini Ek

Paket  3.5 TL.

Komagene Çiğ Köfte

5374605914