Genel Başkan Yardımcısı Çorluda

(16.07.2021)         

Saadet Partisi tarafından ülke genelinde başlatılan mahalle ve köy temsilcileri hamle programı çerçevesince düzenlenen eğitim toplantısının Tekirdağ kategorisi Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av.Bülent Kaya´nın sunumuyla Çorlu´da  gerçekleşti.

Gerçekleştirilen eğitim programında Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan ´ın yanı sıra Pamukova ilçe Başkanı Kemal Taş,ilçe başkanları ve mahalle temsilcileri de hazır bulundu.

DAVAMIZI EN ETKİN BİR  ŞEKİLDE İNSANIMIZA ANLATACAĞIZ

İl Başkanı Feti Pehlivan ve Çorlu ilçe Başkanı Aytuğ Aslan´ ın selamlama konuşmasından sonra, Genel Başkan Yardımcısı Av.Bülent Kaya sunumunu gerçekleştirdi.
Gerçekleştirdiğimiz eğitim toplantısında, ülke sorunları masaya yatırılırken Saadet Partimizin birleştirici, kucaklayıcı, Hakkı üstün tutan, halka hizmeti esas alan anlayış ile siyaset yapılması gerektiğini teşkilat mensuplarımıza aktarıldı.

toplantıda, teşkilat mensuplarına Saadet Partisinin görüş ve önerilerini , arazide vatandaşlarımıza daha etkin bir şekilde nasıl aktarılacağı konusunda da fikir alışverişinde bulundu. Saadet Partisi´nin  Geçim İttifakı Kampanyası ile tüm Türkiye’de estirdiği rüzgarın mahalle temsilcilerinin disiplinli ve etkili çalışmalarıyla halka aktarılması tavsiye edildi. Saadet  Partisi´nin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın sorunlarını çözmeye ilişkin her türlü girişimin öncüsü olmaya devam edeceği dekleresinden sonra ,toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
Program sonrası esnaf ziyareti de gerçekleştirilirken Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

 

 

Feti Pehlivan Başkan Haberleri (Son 5)

 Genel Başkan Yardımcısı Çorluda
Saadet Partisi tarafından ülke genelinde başlatılan mahalle ve köy temsilcileri hamle programı çerçevesince düzenlenen eğitim
 İzzetimiz Çiğneniyor.
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan, izzetimiz çiğneniyor dedi.

Müslümanların ilk kıble