En Ağır Yük Esnafımıza Yüklendi

(03.12.2020)         

CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu pandemide en ağır yükü esnafımıza yüklendi Yazılı açıklama yapan Nuhoğlu ´´Yayımlanan son pandemi kısıtlamalarından sonra şüphesiz en ağır yük yine esnafımıza yüklenmiş oldu. Ülke genelinde 383bin esnafımız ve 2 milyonun üzerinde çalışanı bu kısıtlamalardan etkilenirler bir çoğu ya kepenk indirmek zorunda kaldı. Esnaflarımız için bu durumun olumsuz yansımalarını ilçemiz esnafında da görmekteyim. 


Toplumun genel sağlığı düşünülerek alınan kararlar bağlamında özgürlükleri kısıtlanan esnaflarımıza karşı, özgürlüklerinin kısıtlanmasının ekonomik bir bedeli ortaya çıkmıştır. Hükümetin esnaflarla olan ilişkisi açısından ise, alınmış olan kararları sorumsuz ve hesap vermeyecek şekilde hiçbir ekonomik plan yapılmadan uygulamaya geçirilmiş olmasının izahı olduğunu düşünmüyorum. 

Bu süreçte doğrudan ekonomik zarara uğramış esnaflarımıza, onları ekonomik olarak ayakta tutacak miktarın hükümet tarafından hesabının yapılıp finanse edilmeye başlanmış olunması beklenirken henüz bir ekonomik destek paketinin açıklanmamış olmasını siz değerli vatandaşlarımızın vicdanına bırakıyorum.   

Cumhuriyet Hak Partisi 
Ergene İlçe Başkanı 
Nuh Nuhoğlu

 

 

Nuh Nuhoğlu Başkan Haberleri (Son 5)

 Çok şükür sağlığıma kavuştum

Covid-19 testi

 Sorumlular PM Üyemizden Özür Dilemeli
Sevgili Yurttaşlarım;
Kılık kıyafeti ne olursa olsun her yurttaşın istediği mesleği seçme, istediği siyasi partiye
 En Ağır Yük Esnafımıza Yüklendi
CHP Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu pandemide en ağır yükü esnafımıza yüklendi Yazılı açıklama yapan Nuhoğlu ´´Yayımlanan son pand