Engelli Abalarını Ücretsiz Bakım Onarım

(17.06.2021)         

Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Ergene Belediyesi, İlçe genelinde engelli akülü aracı tedarik ettiği engelli vatandaşların araçlarına ücretsiz bir şekilde periyodik olarak gerekli bakım ve onarımı yapmaya devam ediyor.

Hepimiz birer engelli adayıyız anlayışından hareketle engellilerin sorunlarını ortadan kaldırmak ve engelli vatandaşlara duyarlılığı arttırmak adına çalışmalarını yürüten Ergene Belediye Başkanlığı engelli vatandaşlara vermiş olduğu akülü araçların bakım ve onarımını da yaparak akülü araçları ilk gün ki gibi engelli ailelerine teslim ediyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergenede ki engelli vatandaşlara akülü engelli aracı tedarik ettikleri gibi akülü araçlara tamir desteğinde de bulunduklarını belirterek, “Sevgi Kenti Ergenemizde başı ağrıyanında dişi ağrıyanında yanındayız. Ergene Belediyesi Sağlık İşleri ekiplerimiz ihtiyacı olan vatandaşlarımıza engelli akülü araç tesliminin yanı sıra bu araçların bakım ve onarımını da üstlenmektedir. Akülü araç tesliminin yanı sıra yine ihtiyaç sahibi engelli ailelerimize hasta yatağı desteğimizde devam ediyor” dedi.

Başkan Yüksel, “Sağlık İşleri personellerimiz tarafından engelli vatandaşlarımıza tedarik ettiğimiz akülü araçların ilçemizde tamiratı ve bakım onarımına yönelik ciddi sıkıntılar söz konusuyken belediyemizin atölyesinde tamiratı, bakım ve onarımı yapılan engelli akülü araçlarımızı ilk günkü haliyle ihtiyaç sahibi engelli ailelerimize teslim ediyoruz” dedi.

 

 

Rasim Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 Ergene Atatürk Evi Kaldığı Yerden Devam Edecek


 200 KM Yol Yaptık


 PAKOPa Ankarada Karşı Durduk
Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantı salonunda Karamehmet mahallesine kurulması planlanan 200 tesisli Plastik İhtisa
 Engelli Abalarını Ücretsiz Bakım Onarım
Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Ergene Belediye
 2. El Giyim Mağazamız Yeni Yerinde

rgene Beledi